alexa
Wildstar
Wildstar bilim kurgu temasına sahip olan, ancak oyunun içinde bilim kurgu temasına aykırı öğeler de barındıran hoıısing sistemi ile çığır yaratabilecek bir oyun diyebiliriz. 2014 Yazına imza atacak oyunların başında geldiği bilinmektedir. Wildstar 3 Haziranda yayina girecektir. Su an ön siparistedir. Aldiginiz Wildstar kodunu hemen aktif edebilir ve oyun çiktigi gün oynamaya baslayabilirsiniz. Ön siparis te satin aldiginizda 30 Gün Oyun Süresi, 3 veya 7 gün erken giris hakki ve Ev dekor malzemeleri kazanabilirsiniz.
253
Yeni dünya yeni düzen
eray ö.
15 Haziran 2015 14:42

Grafiklerin çizgi film havası herkesin aklına ilk olarak şunu getirmişti: Yeni bir WoW. Bunun cevabı da hem evet hem hayır. Her ne kadar Blizzard’ın oyunlarıyla ünlense de var olan bir grafik tarzı. Bu yaftayı yapıştırmak iki oyuna da büyük haksızlık olur. Hem bir şey söyleyeyim mi? Wildstar muhteşem görünüyor. 

Oyun dünyası o kadar canlı ve dinamik ki içine girip kaybolmanız sadece birkaç dakikanızı alıyor. Ondan sonra eviniz Nexus oluyor ve dağ tepe gezmeye başlıyorsunuz. Seçilen renk paleti, karakter tasarımları, efektler hepsi birer sanat eseri gibi görünüyorlar. Carbine’da eski Pixar çalışanlarının da bulunduğunu bilmiyorduysanız şimdi öğrendiniz. Ek olarak, oyun sırasında belli buglar bulunsa da benim hem beta hem de tam sürümde gözüme önemli bir hata takılmadı. 

Cevap bulunamadı.