alexa
Wizard 101
Wizard 101, isminden de anlaşılabileceği gibi büyücülük öğrenme temasını barındırmaktadır. Oyunda bulunan ateş, buz, efsane, fırtına, hayat, ölüm ve denge olarak ayrılan yedi farklı sınıftan büyücü seçerek hayatına başlayan kişi, kendisini derin bir maceranın beklediğini dakikalar içerisinde anlayabilecektir. Wizard 101 Taç satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
143
Denge Okulu Öğrencileri
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 22:25
Denge Okulu Öğrencileri
Denge Büyücülüğü varolan herşeyde eşitliğin ve ahengin bulunmasını esas alır. Okullar arasındaki boşlukları doldurabilmek adına, değişik büyü akımlarını bir araya getirir ve bu nedenle diğer tüm büyü okullarının elementlerini kullanabilirler. Denge Büyücülüğüne ağırlık veren, Sihirbaz olarak adlandırılan Büyücüler açık fikirlidir. Onların ilkelerine göre, her şeye saygı duymak gerekir ve tek bir soruya verilebilecek birçok cevap vardır, yani her türlü olasılığın düşünülmesi gerektiğine inanırlar. Bu düşünce yapısı ile her türlü yeniliğe açık oldukları görünmektedir. Bu bakış açısının dezavantajları, umursamaz veya kararsız görünmeleri, herhangi bir görüşü benimsemek için meyilli durmamalarıdır. Sihirbazlar dönüşümleri kullanır ve bu sayede kendi büyüleri için diğer okulların güçlerine hakimiyet sağlayabilir.

Sihirbazlık, büyücünün ne içsel bakış açısından ne de dışsal güçlerinden yararlanır. Bunun yerine, eşsiz ve muhteşem yollarla elementleri kombine ederek yeni şeyler meydana getirir.

Etkili yöntemlerle hem kendilerine hem de başkalarına büyü yapabilen Denge Okulu öğrencileri bir grup olarak çok faydalıdır. Onları tek başlarınayken de küçümsememek gerekir: Canavarların dayanıklılığını aşabilir, kendilerini güçlendirebilir ve hatta biraz da olsa iyileştirebilirler. Böylece diğer büyü okullarının avantajlarını da kendilerinde toplarlar.
Cevap bulunamadı.