alexa
Wizard 101
Wizard 101, isminden de anlaşılabileceği gibi büyücülük öğrenme temasını barındırmaktadır. Oyunda bulunan ateş, buz, efsane, fırtına, hayat, ölüm ve denge olarak ayrılan yedi farklı sınıftan büyücü seçerek hayatına başlayan kişi, kendisini derin bir maceranın beklediğini dakikalar içerisinde anlayabilecektir. Wizard 101 Taç satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
155
Oyunu bırakırsam büyücüm silinir mi ?
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 22:23
Dert değil! Oynamayı bıraktığında ya da örneğin tatilde olduğun için uzun süre oynama fırsatın olmasa bile büyücün Kuzgunkoru Büyü Sanatı Okulu'nda seni bekler. Wizard101'i bilgisayarından kaldırsan bile karakterlerinle ilgili tüm bilgiler (ekipman, deneyim...) korunur.
Oyunu tekrar kurduğunda, başta büyücün tekrar başlangıç ekipmanını kullanıyor gibi görünebilir. Bunun nedeni, bilgisayarının başta, daha önce sildiğin tüm oyun bilgilerini tekrar indirmek zorunda olmasıdır. Yani panik yapma! Sırt çantana bakarsan, büyücünün hangi ekipmana sahip olduğunu görürsün.
Bir premium bölgedeyken oturumunu kapatırsan ve sen yokken Kulüp üyeliğin silinirse, tekrar oturum açtığında büyücün Wizard Şehri'nin merkezine taşınır, buradan hareket ederek Wizard101'in serbest olarak oynanabilen bölgelerinde maceraya devam edebilirsin.
Büyücü karakterlerinden birini silmek istersen, bunu karakter seçimini kullanarak yapabilirsin. Silinecek olan büyücüyü seç ve 'Sil' butonuna tıkla. Bunu yaptığında, bir yanlışlık olmadığından emin olmak için görüntülenen kodu girmen istenecek.
Cevap bulunamadı.