alexa
Wizard 101
Wizard 101, isminden de anlaşılabileceği gibi büyücülük öğrenme temasını barındırmaktadır. Oyunda bulunan ateş, buz, efsane, fırtına, hayat, ölüm ve denge olarak ayrılan yedi farklı sınıftan büyücü seçerek hayatına başlayan kişi, kendisini derin bir maceranın beklediğini dakikalar içerisinde anlayabilecektir. Wizard 101 Taç satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
291
Wizard 101 | Büyücülerin Fantastik Dünyası -
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 22:16

Oyunumuz Klasik Karakter Yaratak Başlamaktadır.Ben Necromancer'lırı sevdiğim için bu tarza takıldım.

Şehirler Kendi Altında Bir Çok Bölümlere Ayrılmış.Görevleri Takip Ederken Zaten Her Yeri Öğrenmiş Oluyorsunuz.

Görevleri Alttaki Ok Sayesinde Çok Kolay Takip Edebiliyorsunuz.Nereye Gideceğinizi, Kaç Metre Kaldığını O Sarı Oktan Öğrenebilirsiniz.

Oyunun Savaş Sistemi Turn-Based sistemine dayalı.(Bilmeyenler için; Sırayla atış hakkı, akıllıca ve güçlü hamle yapan kazanır tarzı)

Oyunda Bir Çok Büyü Var.

Bunlar Bize İlk Öğretilen Büyüler.İlk Büyülerden En Güçlüsü Yılan Saldırısı.

Düşman Mob.

Düşman Çeşitliliği Çok Fazla.

Oyunda Pet Sistemi de Mevcut.Bir Çok Hayvan Var.

PvP Sistemi de Mevcut.Yine bu da Turn-Based Şeklinde.

İlk Görevleri Aldığımız Yer.Benim Gibi Bir Necromancer Nasıl Böyle Birinden Görev Alır Halen Şaşırıyorum 

Oyunu Denediğim Sürece Pot Sistemini Bulamadım, Tek Bulduğum Şey Etrafta Dolaşan Bu Parıltılı Şeylerin Üzerinden Geçerek HP ya da MP vermesi.

Oyunda Hemen Bir Dost Buldum ve Yoluma Devam Ettim.Bu Şekilde Görevleri Ortak da Yapabiliyorsunuz.

Oyunda Çok İlginç Ev Sistemi de Bulunmakta. İlk Başta Evi Size Kendi Veriyor.(Tabi Görevden Sonra).Eve Gitmek İçin Sağ Alt Köşedeki Butonları Kullanıyoruz. Burada Benim Malikane 

Sağ Altta Gördüğünüz Üzere Bir De Teleport Özelliği Bulunmakta.Önceden İşaretlediğiniz Bir Yere Daha Sonra Işınlanmanıza Yarıyor.Gerçekten Kullanışlı.

Ve Son Olarak Oyundan Çıkmadan Önceki Kare.

Oyunun grafik görüntülerine aldanmayın ben low kısmında başlamıştım.Resim çekerken düzeltmeyi unutmuşum.Oyunu resmi sitesinde download bölümünde oyunun küçük bir client'i bulunmakta.Onu indirip, başlattıktan sonra oyunu bir patch gibi indirmeye başlıyor.Oyunun benim makinamda kapladığı yer 1 GB'da yakın.İndirme işlemi bittikten sonra oyuna giriyoruz. Klasik karakter yaratma ekranı bizi karşılamakta. Kendi karakterimizi yarattıktan sonra, eğetim turu başlamakta.Bu tur gerçekten başarılı olmuş, oyun hakkında baya bir bilgi sahibi oluyorsunuz.Eğitim turunu bitirdikten sonra gerçek oyuna başlıyoruz.Oyun başta karışık gelse de adapte olmak en fazla 15 dakikanızı almakta.Arayüzü gerçekten çok kolay.Sistemide fazla karışık değil.Diğer oyunlar gibi sistemi öğrenene kadar sancı çekmiyorsunuz yani. Oyuna şuan katılım az gibi görünüyor çünki ben oyundayken pek online kimse görmedim.Görevler çok kolay ve zevkli.Kolay dediysem zorluk bakımında değil, görevleri anlama ve yerlerine ulaşma biçimde.Kısacası oyun, günümüz oyunlarından biraz daha farklı.Atlantica vb. oyunlar oynayanlar kolaylıkla adapte olabilirler.Oyun içi Tavsiyelerim: En başta en güçlü saldırınız Yılan Büyüsü.Onu İyi Kullanın.Bir de gezinirken kaldırımları kullanın.Yaratıkların size saldırma olasılığını azaltmakta 
Aktaracaklarım bu kadar, Oyuna yarım saat deniyim diye girdim 1-1buçuk saat kapatmak istemedim.Alternatif arıyanlar için ideal bir oyun diyebilirim.

Cevap bulunamadı.