alexa
Wizard 101
Wizard 101, isminden de anlaşılabileceği gibi büyücülük öğrenme temasını barındırmaktadır. Oyunda bulunan ateş, buz, efsane, fırtına, hayat, ölüm ve denge olarak ayrılan yedi farklı sınıftan büyücü seçerek hayatına başlayan kişi, kendisini derin bir maceranın beklediğini dakikalar içerisinde anlayabilecektir. Wizard 101 Taç satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
212
Wizard 101 Buz Okulu Öğrencileri
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 23:07
Buz Okulu ÖğrencileriBuz sihiri kalıcılık demektir. Devasa buzullar nasıl yavaşça ilerliyorsa, buz sihiri de yavaşça ama istikrarlı bir şekilde ilerler. Buzun gücüne sahip olan büyücüler taumaturg olarak adlandırılır. Çok sabırlı ve güçlü olmalarının yanı sıra bazen inatçı ve uyumsuz da olabilirler. Taumaturglar onlara hizmet eden buz yaratıklarını şarkı söyleyerek yanlarına çağırır.

Buz büyüsü sanatının kökeni, eski zamanlardaki buz devlerinden gelmektedir. Bunların geçmişi Titanlara dayanır ve eskiden kocaman buluttan şatolar inşa etmişlerdir.

Buz büyüsü öğrencileri, epeyce darbe kaldırmayı öğrenirler. Buz büyücüleri en yüksek doğal yaşam enerjisine sahiptirler ve en güçlü saldırıları bile atlatmalarını sağlayan savunma büyüleri kullanabilirler. Onları yenmek son derece zordur. Büyü formüllerinin birçoğu savunmalarını artırır ya da gelen hasarı azaltır. Ayrıca düşmanlarıyla alay edebilirler, böylece onları buz büyücüsüne saldırmaya zorlayabilirler. Arkadaşlarınla birlikte oynadığında bu özellik çok yararlı olabilir.
gökhan s.
17 Şubat 2015 20:55
şekil güzelmiş beğendim