alexa
Wizard 101
Wizard 101, isminden de anlaşılabileceği gibi büyücülük öğrenme temasını barındırmaktadır. Oyunda bulunan ateş, buz, efsane, fırtına, hayat, ölüm ve denge olarak ayrılan yedi farklı sınıftan büyücü seçerek hayatına başlayan kişi, kendisini derin bir maceranın beklediğini dakikalar içerisinde anlayabilecektir. Wizard 101 Taç satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
265
Wizard 101 Efsane Okulu Hakkında Kısa Bilgi
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 23:01
Efsane Okulu Hakkında Kısa Bilgi

Efsane hayal gücü demektir. Efsanenin büyüsü, istenen her şeyi yarabilecek olan ruhun sonsuz gücünden beslenir. Efsane sihirbazının hayal ettiği her şey yaratılabilir ve hatta canlandırılabilir. Ama dikkatli ol! Fanteziler ne kadar çılgınlaşırsa, yaratıcılarından bağımsızlaşıp vahşileşme tehlikesi o kadar artar. Efsane Okulu'nun sihirbazlarına ruh çağırıcı denir. İsimle çağırmanın gücünü kullanırlar ve gerçek isimlerini söyleyerek efsanevi mahlukları çağırırlar.
Efsane, Ateş ve Buz arasındadır, çünkü burada gölgeler vardır ve Efsaneler gerçeğe dönüştürülen gölgeli düşünce şekilleridir.
Efsane Okulu'nda büyücü öğrenciler yardımcı çağırmayı öğrenirler. Efsane Büyücüleri sonuç olarak her biri farklı bir işleve sahip olan dört ayrı türde yardımcı çağırabilir. Orta seviyede isabet olasılığına sahip ortalama yıkım büyüleri yapabilirler ancak işlevsel büyülerinin birçoğu yardımcılarını etkinleştirme, iyileştirme ve korumaya dayanır. Efsane Büyücüleri aynı zamanda rakiplerinin savunma büyülerini etkisiz kılabilirler.
gökhan s.
17 Şubat 2015 19:10
savunma büyüsü etkisiz mi kılınır
gökhan s.
17 Şubat 2015 19:12
ruh cağırıcı nedir