alexa
Wizard 101
Wizard 101, isminden de anlaşılabileceği gibi büyücülük öğrenme temasını barındırmaktadır. Oyunda bulunan ateş, buz, efsane, fırtına, hayat, ölüm ve denge olarak ayrılan yedi farklı sınıftan büyücü seçerek hayatına başlayan kişi, kendisini derin bir maceranın beklediğini dakikalar içerisinde anlayabilecektir. Wizard 101 Taç satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
143
Wizard 101 Fırtına Okulu Öğrencileri
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 22:58
Fırtına Okulu ÖğrencileriFırtına Sihri tamamen yaratıcılık üzerinedir. Bir deha ateşi, insana "Evreka!" dedirten bir ilham kıvılcımı gibidir. Bütün mesele, imkansızı mümkün kılmaktır. Fırtına Okulu'nun takipçisi olan büyücülere Yıkıcılar denir ve çok güçlü saldırı büyülerine sahiptirler. Bu büyücüler aynı zamanda fantazi ve yaratıcılıkla yeni şeyler bulan çok meraklı birer araştırmacı ve kaşiftirler. Tek dezavantajları bazen kendi düşüncelerinin dolambaçları arasında kaybolmaları ve karar verme yetilerini kaybetmeleridir. Fırtına Büyücüleri, uyaklı dizeler kullanarak yaratıkları büyüleyebilir, hipnotize edebilir ya da onlara hükmedebilirler.

Fırtına Sihiri'nin kökenleri Fırtına Efendileri'ne dayanır. Fırtına Efendileri Eski Çağ'da denizlere hükmeden Titan ırkındandı.

Fırtına Okulu'nda genç büyücüler güçlü saldırı formülleri öğrenirler. Bu sayede erkenden büyük hasar verebilirler. Ayrıca düşmanlarından hasar düşürücü ve dost oyunculardan hasar güçlendirici etkileri kaldırmayı bilirler. Bununla birlikte fırtına büyücüleri saldırılarının şiddetine çok fazla güvenirler ve isabet olasılığını ihmal ederler. Başlangıçtaki yaşam enerjileri diğer okullardakine oranla daha azdır
Cevap bulunamadı.