alexa
Wizard 101
Wizard 101, isminden de anlaşılabileceği gibi büyücülük öğrenme temasını barındırmaktadır. Oyunda bulunan ateş, buz, efsane, fırtına, hayat, ölüm ve denge olarak ayrılan yedi farklı sınıftan büyücü seçerek hayatına başlayan kişi, kendisini derin bir maceranın beklediğini dakikalar içerisinde anlayabilecektir. Wizard 101 Taç satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
137
Wizard 101 Güvenlik Tavsiyeleri
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 22:30
Hesabını Koruyun....!

Aramıza sızan O'Leary Dolandırıcıları, Wizard101'e ait hesaplarınızı çalmak istiyor! Taçlarınızı çalıyorlar, karakterlerinizi siliyorlar ya da onlarla kendileri oynuyor. Bazı durumlarda hesaplarınızı kurtarmayı başarıyoruz ama bu her zaman mümkün olmuyor! Karakterlerinizi korumak istiyorsanız, gözünüzü açık tutun ve şu tavsiyeleri yabana atmayın:

• Giriş bilgilerinizi hiç kimseye vermeyin (= e-posta adresiniz ve şifreniz)!

• Tanımadığınız kişileri Wizard101'de arkadaş olarak eklemeyin. Tanımadığınız oyunculara körü körüne güvenmeyin, onlardan korkmanıza da gerek yok. Etkinliğe ışınlanmanızı sağlama amacıyla Wizard101 Ekibi Üyeleri tarafından size arkadaşlık daveti gönderilen etkinlikler, her zaman sunucu üzerinden mesajı ile duyurulur.

• Sırf Wizard101 çalışanı olduğunu iddia ediyor diye Facebook'ta arkadaş olarak ekleme. Wizard101 Ekibi Üyeleri olsa olsa Facebook'a özel kimlikleriyle girer. (Wizard101.de'ye ait resmi Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.)

Hesap arakçılarının sıklıkla başvurdukları hileler

Giriş bilgilerine ihtiyaçları olduğunu iddia ederler. Nedeni:

• .Karakterinizi X.seviyeye çıkarmak istedikleri için. --> Bunu gerçekten yapsalar bile kendileri için yaparlar çünkü maksatları zaten hesabınıza el koymaktır.

• Bir sonraki oyun güncellemesini siftah edebilmeniz için! --> Bu olanaksızdır! Güncellemeler doğrudan sunucuya aktarıldıktan sonra tüm oyuncuların hizmetine sunulur.

• Size Taç hediye etmek için! --> Size Taç hediye etmek isteyen kişilerin sadece ve sadece kullanıcı adınıza ihtiyacı vardır. Başka bir şey gerekmiyor!

• Arkadaş olduğunuz için! --> (Online) arkadaş olsanız bile özel bilgileriniz arkadaşlarınızı ilgilendirmez! Hesap yalnızca size aittir.

• Wizard101 Ekibi'nden olduklarını ve hesabınızı yetkisi olmayan kişilerin erişiminden korumak istediklerini söylerler! --> Wizard101 Ekibi Üyeleri'ni oyunda "Destek" unvanlarından, yüksek seviyelerinden ve Marleybone giysilerinden tanırsınız. Şifrenizi, e-posta adresinizi veya diğer özel bilgilerinizi kesinlikle öğrenmek istemezler. Önemli: İsmi üzerinde "Destek" unvanı olmayan, Wizard101 Ekibi'nden değildir! Ne derse desin ve hangi şekilde tehdit ederse etsin: Oyunda hiçbir yetkileri yoktur ve karakterlerinizi silemedikleri gibi size ceza da veremezler!


Desteğinizi umuyoruz! Oyunda hesap hırsızlığıyla ilgili olabileceğini düşünüp şüphelendiğiniz bir durum varsa, lütfen ekran görüntüsü alın ve Destek Ekibi'ne haber verin. Teşekkürler!
Cevap bulunamadı.