alexa
Wizard 101
Wizard 101, isminden de anlaşılabileceği gibi büyücülük öğrenme temasını barındırmaktadır. Oyunda bulunan ateş, buz, efsane, fırtına, hayat, ölüm ve denge olarak ayrılan yedi farklı sınıftan büyücü seçerek hayatına başlayan kişi, kendisini derin bir maceranın beklediğini dakikalar içerisinde anlayabilecektir. Wizard 101 Taç satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
117
Wizard 101 Hayat Okulu Öğrencileri
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 23:00
Hayat Okulu ÖğrencileriHayat, var olmayı ve hissetmeyi birleştiren manevi güçtür. Hayat, büyümek ve değişmek demektir. Hayatın manasını soluyan büyücülere şifacı denir. Şifacılar, hayata olumlu bakmak ve coşku uyandırmak ile birlikte aynı zamanda şu dünyadaki küçük sevinçlerin de kıymetini bilirler. Ancak zaman zaman düşüncesiz ve dikkatsizlerdir - tehlikeli durumlarda dahi. Şarkıları ile cansız olan şeylere dahi hayat verirler. Bunu yaparken hayat tılsımı, yeni bir şey yaratmak için yaratma gücünden faydalanır. Bu yüzden de söz konusu tılsımın büyü, sihir ve hatta zorlamaya dayanan okullardan bariz bir farkı vardır. Alimlerin görüşüne göre şifacılar, bir zamanlar sarmalın yaratılmasında rol oynayan o yüce müzik ile bağlantıya geçme kabiliyetine sahiptir. Yüce yaratma senfonisinin ekosu ile yeni bir hayat yaratma gücüne sahip oldukları söylenir.

Hayat tılsımı, ateş ve fırtına arasında bulunuyor. Çünkü hayat kıvılcımı bu güçlerden meydana geliyor.

Hayat Okulu, büyücü öğrencilerine kendilerini ve de diğer oyuncuları iyileştirmeyi öğretecektir. Hayat Büyücüleri en iyi kendilerini iyileştirebilirler, bunun yanında diğer oyuncuları da iyileştirme kabiliyetine sahiptirler. Daha düşük ya da orta seviyede saldırı büyüleri yapsalar da, bu büyülerin isabet etme oranı çok yüksektir. Ayrıca, bir grubun tüm üyelerini aynı anda iyileştirme büyüsüne sahiptirler.
Cevap bulunamadı.