alexa
Wizard 101
Wizard 101, isminden de anlaşılabileceği gibi büyücülük öğrenme temasını barındırmaktadır. Oyunda bulunan ateş, buz, efsane, fırtına, hayat, ölüm ve denge olarak ayrılan yedi farklı sınıftan büyücü seçerek hayatına başlayan kişi, kendisini derin bir maceranın beklediğini dakikalar içerisinde anlayabilecektir. Wizard 101 Taç satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
160
Wizard 101 Nasıl Sohpet Ederim ?
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 22:21
Oyundan zevk alabilmen ve güvenli bir oyun ortamının sağlanması için Wizard101'de çeşitli iletişim olanakları bulunuyor:

  • Menü Sohbeti: Oyuncular, diğer oyuncularla iletişim kurmak için önceden hazırlanmış yapı taşlarından cümleler oluşturabilirler. Bu seçenek herkese açıktır.
  • Metin sohbeti: Oyuncular metin sohbeti sayesinde, kendi cümlelerini yazarak başka oyuncularla iletişim kurabilirler (ister doğrudan arkadaş listesindeki bir oyuncuyla, ister gruplarından ya da çevrelerinden bir oyuncuyla olsun). Wizard101 sözlüğünde bulunmayan sözcükler '...' ile gösterilir.
  • Gerçek arkadaş sohbeti: Metin sohbetini kullanmasına izin verilmeyen oyuncular için başka bir oyuncuyla (eğer gerçek dünyadan bir arkadaşsa) gerçek arkadaş kodu oluşturup daha sonra bu oyuncuyla metin sohbetini kullanma olanağı bulunuyor.İzin verilmeyen kavramlar ayıp sözlerin ve küfürlerin yanı sıra saldırgan ve ırkçı ifadeleri kapsıyor.

Cevap bulunamadı.