alexa
Wizard 101
Wizard 101, isminden de anlaşılabileceği gibi büyücülük öğrenme temasını barındırmaktadır. Oyunda bulunan ateş, buz, efsane, fırtına, hayat, ölüm ve denge olarak ayrılan yedi farklı sınıftan büyücü seçerek hayatına başlayan kişi, kendisini derin bir maceranın beklediğini dakikalar içerisinde anlayabilecektir. Wizard 101 Taç satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
189
Wizard 101 Ölüm Okulu Öğrencileri
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 23:03
Ölüm Okulu ÖğrencileriÖlüm Okulu'nda öğrenciler diğerlerinden ihtiyaç duydukları her şeyi almayı öğrenirler. Bu okul ileri düzeydekiler içindir çünkü büyülerin etkin bir şekilde uygulanabilmesi için bir çok kez kombine edilmesi gerekir.

Ölüm büyüleri en güçlü büyüler arasında yer almaz ama bazıları rakibin yaşam enerjisini alarak büyücüye kendini iyileştirmesini sağlar. Bu büyüler ancak eksiksiz bir hazırlıktan sonra büyük zarar verirler.

Ölüm büyüsü bitiş ve son anlamına gelir. Her şey geçicidir, zamanı durduramayız. Kendilerini ölüm büyüsüne adamış olan büyücülere Nekroman denir. Onlar hiçbir şeyin devamlı olmadığını bilirler ve bu gerçeğe karşı gözleri pektir. Ölüm büyücüleri dünyada kendileri için ayrılmış zamandan en iyi şekilde faydalanmaya çalışırlar. Yalnız dikkatli ol: Bazıları melankolikleşir veya ölümü bile namevtlikle alt etmeye çalışır. Nekromanlar iradelerini güçlendirmeyi ve rakiplerine kendi korkularını fısıldamayı öğrenirler. Ölüm büyüsü buz ve fırtına arasında yer alır çünkü namevtliğin soğuk enerjisini bu güçler hayatta tutar.
Cevap bulunamadı.