alexa
Wizard 101
Wizard 101, isminden de anlaşılabileceği gibi büyücülük öğrenme temasını barındırmaktadır. Oyunda bulunan ateş, buz, efsane, fırtına, hayat, ölüm ve denge olarak ayrılan yedi farklı sınıftan büyücü seçerek hayatına başlayan kişi, kendisini derin bir maceranın beklediğini dakikalar içerisinde anlayabilecektir. Wizard 101 Taç satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
173
Wizard Ateş Okulu Öğrencileri
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 23:09
Ateş Okulu Öğrencileri

Ateş tutkudur. Dizginsiz duyguların sıcak alevleri her şeyi süpürüp gider. Ateş Okulu'nun yandaşlarına Piromant denir. Onlar tez canlıdır, çabuk sinirlenirler ve hedeflerine ulaşmak için her şeylerini verirler. Bu özellikleri sayesinde, her zaman ince bir çizgi üzerinde ilerlerler. İnsanın hayatında büyük tutkuların ve heveslerin olması iyidir. Ama dikkatli ol, genç büyücü! Tutkunun ateşi seni yakıp tüketebilir ve eski halinden hiçbir iz bırakmayabilir. Piromantlar büyüyü kullanıp ateşin yaratıklarına istediklerini yaptırırlar. Ateş büyüsünün kökeni vahşi ateş ejderhalarına dayanır. Onlar eski zamanlarda ülkeyi yöneten Titan ırkındandır.

Ateş Okulu öğrencileri, rakiplerine uzun süreli zarar vermeyi öğrenir. Büyülü sözlerinin çoğu ilk tur az etki eder, ancak etkisini birkaç tur gösterir ve bu şekilde toplamda çok zarar verir. Ateş büyücüleri, düşmanlarını bir tur boyunca hareketsiz kalacak şekilde etkisiz hale getirebilir. Ayrıca küçük yaraları iyileştiren bazı büyülere de hakimdirler.
gökhan s.
17 Şubat 2015 20:48
hangi büyülere hakimler