alexa
Wizard 101
Wizard 101, isminden de anlaşılabileceği gibi büyücülük öğrenme temasını barındırmaktadır. Oyunda bulunan ateş, buz, efsane, fırtına, hayat, ölüm ve denge olarak ayrılan yedi farklı sınıftan büyücü seçerek hayatına başlayan kişi, kendisini derin bir maceranın beklediğini dakikalar içerisinde anlayabilecektir. Wizard 101 Taç satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
235
Wizard Büyülü Kart Çeşitleri
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 23:11
Büyülü Kart Çeşitleri

Hasar
Hasar kartları, ait oldukları okula ve rakibe bağlı olarak belli bir türde, belli bir oranda hasar veren normal büyülü kartlardır.

 Yaşam enerjisi kesintisi
Bu büyülü sözler rakibini etkiler ve aynı zamanda seni verilen hasarın yarısı kadar iyileştirir.

 Kalkanlar ve tuzaklar
Kalkanlarla gelen hasarın bir bölümü durdurulabilir; ne kadarının durdurulacağı büyüye bağlıdır. Tuzak kalkanın tersidir, hasarı artırır. Bu kartlar normalde 0 vuruş harcar ve büyü yapılırken harcanır.


 Tılsımlar

Bu büyüler, sana yapılan ya da senin yaptığın bir büyünün toplam hasarı, iyileştirme gücünü ya da isabet olasılığını belli bir yüzde oranında artırır ya da azaltır. Bunlar normalde 0 vuruş harcar ve büyü yapılırken tüketilir.


 İyileştirme

İyileştirme kartları sana kendini ve bazen de başkalarını iyileştirme olanağı verir.


 Global

Bu büyüler tılsımlara benzer, ancak daha fazla vuruş harcar, dövüşün tamamı boyunca etkilidir ve düelloya katılan tüm oyuncuları ve canavarları aynı oranda etkiler. Bunlar büyülenirse, dövüş çemberinin üzerinde bir kubbe ortaya çıkar.


 Manipülasyon

Manipülasyon büyüleri birçok görevi yerine getirir. Yardımcılarını çağırabilir, başka oyunculara vuruş verebilir ve daha başka birçok şey yapabilir.


 Güçlendirme kartları

Bu kartlar, özelliklerini iyileştirmek için herhangi bir normal kartla birleştirilebilir. Bir kartı güçlendirirsen, bir define kartı ortaya çıkar. Güçlendirmeler yalnızca bir düello sırasında yapılabilir.
Cevap bulunamadı.