alexa
Wizard 101
Wizard 101, isminden de anlaşılabileceği gibi büyücülük öğrenme temasını barındırmaktadır. Oyunda bulunan ateş, buz, efsane, fırtına, hayat, ölüm ve denge olarak ayrılan yedi farklı sınıftan büyücü seçerek hayatına başlayan kişi, kendisini derin bir maceranın beklediğini dakikalar içerisinde anlayabilecektir. Wizard 101 Taç satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
115
Wizard101 çocuklara uygun mu ?
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 22:27
Wizard101 çocuklara uygun ve aile dostu bir eğlencedir ve 12 yaşından itibaren serbesttir.
Wizard101'de çocuğunuz sanal bir dünyada yolunu bulmayı ve çevrimiçi olarak başka çocuklarla ilişki kurmayı öğrenir. Böylece oyun çocuğunuzun medya bilincine katkıda bulunur.
Heyecan verici maceralar yaşar ve büyülü dünyaları keşfeder - böylece keşif dürtüsünü sonuna kadar yaşayabilir. Çocuğunuz sınavlarla kendi başına baş etmeye ama aynı zamanda zor görevleri halletmek için takım çalışması yapmaya cesaretlendirilir. Böylece bağımsızlığı ve takım ruhu teşvik edilir.
Ebeveyn olarak çocuğunuzun internette ne yaptığı hakkında şahsen bir fikir edinmeyi tercih ettiğinizi bildiğimiz için Wizard101'i çocuklarınızla birlikle oynamanızı tavsiye ediyoruz. Çevrimiçi maceralarında onlara eşlik edin ve Sarmal'ın büyülü dünyalarıyla tanışın!
Wizard101 etkileşimli ve sosyaldir ve tüm aile için eğlencelidir

Wizard101, her yaştan çocuk ve yetişkinlerin zevkle oynayacağı, öğrenmesi kolay, çok oyunculu bir macera oyunudur. Sosyal aktiviteyi teşvik ettiği ve oyuncular arasında etkileşimi sağladığı için aileler için mükemmel bir eğlence aracıdır. Çocuğunuzun ne tür bilgisayar oyunlarını sevdiğini öğrenmek istiyorsanız, bu oyunla bunu keşfedip keyfini çıkarabilirsiniz!
Wizard101 bir ödül olabilir!

Bilgisayar oyunları çok zevkli olabilir, ancak birçok anne baba da çocuklarının fazla oyun oynamasını istemezler. Çocuğunuz Wizard101'i severse (ki biz öyle olacağını düşünüyoruz), ödevlerini yapmaları, görevlerini yerine getirmeleri ya da spor yapmaları karşılığında bir ödül olarak onlara üyelik ve oyun süresi alabilirsiniz. Bilgisayar oyunlarının çok eğlenceli olduğu konusunda hemfikiriz ancak bu oyunlar asla gerçek hayattaki önemli şeylerin yerini tutmak için kullanılmamalıdırlar.

Kendiniz deneyin!
Cevap bulunamadı.