alexa
WolfTeam
WolfTeam Nakit, E Pin ürünleri Joypara olarak teslim edilmektedir. Joygame, Joypara yükle butonu ile hesabınıza aktif edebilirsiniz. Hemen Joypara Satın Al . Joypara yükledikten sonra, Joygame cüzdan bakiyenizden WolfTeam Ates Barut Türkçe nakit olarak çevirebilirsiniz.
269
Alexsandro Del Riccardo Kimdir?
Hasan Ç.
27 Mart 2015 01:12

Alexsandro pek çok zor durumdan alnının akıyla çıkmış, mesleğinde pek çoklarının imrendiği efsanevi bir askerdi.

Tehlike anında sadece görevine ve düşmana odaklanan Alexsandro, kendisine verilen bir görevde hataya asla mahal vermezdi.

Günün birinde “Wolfteam 1. Tabur”a karşı harekât görevi aldı. Fakat bu görevin asıl amacı, gizlice bu taburun savaş yeteneğini ölçmekti.

Wolfteam Taburunun muhteşem gücü karşısında hayrete düşen Alexsandro kıskançlık ve öfke ile doldu. Görev sonrası bu gücün ona da sunulması için gereken tüm mercilere başvurdu ve her seferinde üsleri tarafından isteği reddedildi. Bu gücü ele geçirme konusunu tam bir saplantı haline getirip komutanlarının güvenini kaybetti.

İlerleyen zamanlarda terörist bir grup haline dönüşen “Wolfteam 1. Tabur”a karşı ikinci görevinde kurt gücünün kendisine verilmesi konusunda herkesi ikna etti. Yeni gücüyle artık adalet için terör estirmeye hazırdı.

Cevap bulunamadı.