alexa
WolfTeam
WolfTeam Nakit, E Pin ürünleri Joypara olarak teslim edilmektedir. Joygame, Joypara yükle butonu ile hesabınıza aktif edebilirsiniz. Hemen Joypara Satın Al . Joypara yükledikten sonra, Joygame cüzdan bakiyenizden WolfTeam Ates Barut Türkçe nakit olarak çevirebilirsiniz.
245
Hackler Niye Banlanmıyo
İsimsiz Üye
16 Eylül 2015 01:51

Arkadaşlar Wolfteamda Birsürü hile vardır mesela bi adam olur 63000 canı oluyo ve hiç canı gitmiyo ve baıları uçuyo ve bazıları duvarların içinden geçiyo buna bir çare bulunmalı

sezgin v.
22 Eylül 2015 19:10

wolfteam da hep böyle hiç banladıklarını görmedim hileli oyuncular oyunu zehir ediyo bizlere hatta ben oyunu bu yüzden bıraktım

yiğit can k.
24 Eylül 2015 22:30

arkadaşlar beyler bakın wolfteamda herkez affediliyo ve 10 kez böyle kullanırsa 1 hafta ban yiyo sizde küfür için ban yemişinizdir artık wolfteamın modası geçti joygamenin skıll oyunu var onu oynayın

Doğukan T.
15 Kasım 2015 15:53

Beyler wolfteam hep böyle yıllardır böyle ve bence böylede kalacak çünkü oyunun ortalama yaşı 13-14 ve bunların %70'i hile kullanıyo hileyi engellemek çok zor degil loldeki gibi sınırsız IP-Ban At çözülsün ama yapmıyorlar çünkü player kaybedeceklerini biliyolar malesef böyle oynamaya devam edeceğiz :(

Erdem Ö.
7 Aralık 2015 17:54

oyunun içine edenler zaten oyun görevlileri oyunu oynamayın artık