alexa
WolfTeam
WolfTeam Nakit, E Pin ürünleri Joypara olarak teslim edilmektedir. Joygame, Joypara yükle butonu ile hesabınıza aktif edebilirsiniz. Hemen Joypara Satın Al . Joypara yükledikten sonra, Joygame cüzdan bakiyenizden WolfTeam Ates Barut Türkçe nakit olarak çevirebilirsiniz.
261
Matt Baker Kimdir ?
Hasan Ç.
27 Mart 2015 01:08

Matt, kendilerine mantıksız gelen toplumsal olayları değiştirmek için eylemler düzenleyen hükümet karşıtı grubun lideridir. Bu yüzden de hükümetin öncelikli hedefi haline gelmiştir. Ancak lideri olduğu grubun, hükümetin yaptığı gibi şiddet kullanarak baskın gelmeye çalışmasını istememekte, o nedenle de eylemlerini olabildiğince şiddetten uzak gerçekleştirmektedir.

Matt bir gün sağlık için oldukça faydalı ve hiçbir yan etkisi bulunmayan "epoxyn" adlı ilacı araştırırken "anti-epoxyn"i keşfeder. Bunu basına duyurmaya hazırlanırken ofisi bombalı saldırıya uğrar.

Saldırıyla birlikte Matt dışında grubun tüm üyeleri hayatını kaybeder. Bu haber basına Matt’in hükümete bombalı saldırı düzenlemeye kalkarken yaşanan bir kaza olarak düşer. Matt hayatta kalmıştır fakat artık bir suçludur.

Bu durum vücuduna "anti-epoxyn"i enjekte etmesi için yeterli bir sebep olmuştur.

Ardından yeteneklerini "WolfTeam 1. taburu" adına kullanmaya başlamıştır. Ancak bunu, Pedro Gomes’in şiddet yanlısı hareketlerinden dolayı kendi takımıyla gerçekleştirmektedir.

Cevap bulunamadı.