alexa
WolfTeam
WolfTeam Nakit, E Pin ürünleri Joypara olarak teslim edilmektedir. Joygame, Joypara yükle butonu ile hesabınıza aktif edebilirsiniz. Hemen Joypara Satın Al . Joypara yükledikten sonra, Joygame cüzdan bakiyenizden WolfTeam Ates Barut Türkçe nakit olarak çevirebilirsiniz.
208
Silahlar Ve Özellikleri
Sergen B.
25 Mart 2015 10:46
Elwrci Serisi 
Elwrci Serisi çogu oyuncunun en gözde silahlarıdır.Serinin silahları birkaç fark dışında tamamen aynıdır . Serinin belirgin özelligi yüksek delma gücü ve orta sekmesidir. 

Elwrci M6A2 SL 
Serinin en güçlü silahıdır.Kafa puanı 400 oldugundan her türlü sete kafadan tek atar (Diğer Elwrciler 14 hp bırakır kafa puanlı sette).Tüm özellikleri Elwrci Gl hariç tüm seriyle aynıdır. 

Elwrci M6A2 Gl 
Çogu oyuncunun inanılmaz bir Gl takıntısı vardır.Bu seride Gl diğerlerine gore güçlü degil, ates oranı bakımından üstündür.Ateş oranı arttıkca kontrol etme zorlasır.Ancak kontrol altına alabilirseniz serinin en ölümcül silahı oluverir.Kurtlara ve yakın mesafede setlere karsı tum seriden daha üstündür. 

Elwrci M6A2-MC PX AT 
Güçleri tamamen aynıdır hiçbir farkları yoktur.Ancak oyuncular oyun içerisinde aralarında fark hissedebilir.Benim farkettiğim farklar is şöyle 
PX biraz fazla seker 
Mc seri ateş etme konusunda sıkıntılıdır 
At Gl gibi seker 
Normal M6A2 Exclusive ise Sl nin kafa puanı 370 olanıdır. 

Kullanım şekli: Dürbün açarak taramak işe yarar gövdenin üstünden baslayın ve sıkın. 

Kullanılması önerilen modlar:Ölüm Oyunu, Ölüm Oyunu C, Uyku Modu, Uyku Modu C, Yıkım, S2 Yıkımı, İşgal bölümleri, Kurt İşgali 

Sz 550 Serisi 
Oyundaki bana göre en mükemmel silah olan SZ550 AT nin de içinde bulundugu seridir. 
Güçleri bayağı fark gösterir ama göze çarpan tarafları az sekmeleridir. 
SZ 550 AT 
Şu ana kadar gelmiş olan en iyi silahtır üstüne bulamazsınız. 
Sadece geçen sene satılan Yılbaşı paketiyle ve 1 kere yılbası kutusuyla toplamda 14 gün kullandım 
Ama üstüne silah gelmedi gerçekten .Delmesi muazzam geri tepmesi olagan üstü sekilde çok azdır. 35 mermi alır ver ateş oranı gücüne göre gerçekten cok fazladır.(Elwrci serisi kadar hızlı ateş edemez.) 
Tutukluk asla yapmaz , ekipmansız insanı 3 vuruşta alır.Kurt bonusu +10 dan +5 e düşürüldügü için kurtlara karsı Elwrci den daha kötüdür ama yine de iyidir.Ama kurda sıkarken ister istemez kafaya calısıyorsanız kafa atarsınız o ayrı mesele

Sz550 GL 
Gücü AT kadar olmasada gerçekten güzel bir silah.At den daha hızlı ateş eder . 

SZ 550 Sl 
Çogu kişinin bildiği bir silah (Malum 7000 altına markette satılıyor ).İlk gördüğümde büyük bir heyecanla aldım ancak hayal kırıklıgına uğradım bir SZ550 bu kadar güçsüz olamaz diye Heralde markete konulurken gücü düşürüldü .

Kullanıım şekli : Her şekilde kullanabilirsiniz ister dürbünle ister açmadan ister hareket ederken ister hareketsiz her şeklde gider AT ve Gl 
MC de nişan almada sorun yasayabilirsiniz ancak yine yukardakiler geçerli 
Sl ise durun ve sıkın başka türlü gitmez 

Z36 C serisi 
Serinin özelligi çok sekmemesi, delme gücünün fazla olması ve yavaş sıkmasıdır.Buda Tutukluk yapmaz fakat SZ ile karsılastırılamaz tabiki Sesi harikadır Px Sl versiyonlarını kullandım gl hakkında pek fikir sahibi değilim fakat insanlara karşı etkili bir silah.Kafa puanı elwrci ile aynıdır, tam bir headshot silahıdır. 

Z36 C WT PX 
Delma gücü iyidir, az seker , yavaş sıkar (Ateş oranı azdır).İnsaanlara karsı etkili bir silahtır 

Z36 C WT SL 
Z36 C Px e göre daha hızlı ateş eder, isabet oranı daha iyidir, şarjörü 30/90 mermi kapasitesine sahiptir.Ancak kurtlara karşı etkisizdir 

Kullanım şekli:Herhangi bir taktigi yok benim için hertürlü gider bu da 
HS atmak için dürbünsüz öneririm 

Kullanılması önerilen modlar:Ölüm Oyun, Ölüm Oyunu C, Uyku Modu C. 
S2 Yıkımı ve Kurt İşgali için PX öneririm 

Z36 Serisi 

Z36 serisi yüksek ateş oranı yüksek delme gücü ve yüksek geri tepme oranıyla karşımıza çıkar.Kurda karşı bayağı etkili bir silahtır.WolfTeam'in en seri silahıdır. 

Z36 AT 
Kp dükkanında satıldığından dolayı çoğu kişi bilir az tercih edilsede.Yukardaki özellikleri barındırır, ancak sesi biraz daha yumusak ve tepmesi daha az geliyor bana 

Z36 SL 
At sine göre daha fazla kafa puanı ,delme, ateş oranı ve daha az sekme ile karşımıza çıkıyor bu silah.Yükseltmesiz halinin beyaz versiyonu olması garip geliyor 49000 kp ye satılmasına rağmen 

Z36 PX 
Sadece kafa puanı daha düşük sl den onun dışında bir fark hissetmedim kullanırken.

Z36 GL 
Değerleri düşük gözüksede serinin en sağlam silahı.Sadece arap serverinde kullandım türkte görmedim hiç.Yine tüm seri gibi çok sekiyor ancak yakın mesafeden setleri rahatlıkla dize getirebilirsiniz.Kurda karşı ise inanılmaz.

Kullanım şekli : Zaten sektiği için dürbün kesinlikle önermem.Dürbünsüz kullanmanız yeter. 

Kullanılması önerilen Modlar:Ölüm Oyunu, Uyku Modu, S2 yıkımı, İşgal Bölümleri, Kurt İşgali 

Robinson Serisi 
İlk çıktığında ELWRCİ efsanesinin varisi olarak görülüyordu, ta ki kullanılana kadar.Standart Silah olması en güzel yanı ama gücü çok düşük(ki ekipmansız insanı 5 vuruşa alıyor). 
Ama sonradan çıkan GL SL PX serileri gerçekten normal versiyonuna göre cok dah iyi.Kullanımları kolay, dürbünle çok rahat adam alabilirsiniz, nişangahının ortasında lazer işlevi yoktur. 

Robinson AXCR GL 
Serinin kullandığım en iyi silahıdır.Sekmesi fazla değil, dürbünle performansı harikadır.Güçsüzdür setlere karşı pek iş göremez fakat alınabilecek bir silah 

Robinson AXCR PX 
Gl ye göre isabet oranı ve ateş oranı biraz düşüktür.Onun dışında hiç bir farkı yoktur. 

Robinson AXCR SL 
Silahın Gl den pek bir farkı yok açıkçası 
Sadece görünümü biraz değişik kullanınca pek bir fark hissetmedim 

Kullanım Şekli : Dürbünle insana karşı oynayın, kafa atarsınız zaten 

Kullanılması Önerilen Modlar: Ölüm oyunu, Ölüm Oyunu C,Uyku Modu, Uyku Modu C, İşgal ,İşgal C. 
Cevap bulunamadı.