alexa
WolfTeam
WolfTeam Nakit, E Pin ürünleri Joypara olarak teslim edilmektedir. Joygame, Joypara yükle butonu ile hesabınıza aktif edebilirsiniz. Hemen Joypara Satın Al . Joypara yükledikten sonra, Joygame cüzdan bakiyenizden WolfTeam Ates Barut Türkçe nakit olarak çevirebilirsiniz.
193
wolfteam düellosu 1:TANIŞMA
Erhan Ş.
24 Aralık 2014 17:26

PEDRO GOMEZ:pedro çok küçük yaşta ailesini kaybetmiş ve onun intikamını alacağına yemin etmiş birisidir.askeriye okumuş ve çok güçlü bir kumandan olmuştur.tek zayıf noktası ailesidir.


ADRİANA TENARİO:pedronun çocukluk arkadaşıdır.onun asistanlığını yapmaktadır.keskin nişancılığı çok iyidir.


CHRİSTOPER SMİTH:yakın ve ağır makinalı silahlarda ustalaşmıştır.çok keskin gözleri ve kulakları vardır.fakir bir ailenin çocuğudur.


ANGELA MAO:zengin bir ailenin çocuğudur.deneylerle uğraşır.christopera yardım eder.HAMADAH BİN SBADAH:arap zengini ailesi kaçırılmıştır.onu kurtarmak için wolfteama katılır.

LİN MEİLİNG:tekvando,karate vs gibi uzak doğu dövüşlerinde uzmandır.ayrıca sniper kullanmakta da iyidir.


reinhard:marien arnaultun peşinden gelmiş ve wolfteama katılmıştırmarien arnault:hep bir heyecan arayışındaki marien aradığı heyecanı wolfteamda bulur.
                         HİKAYE:

prof.martinin aklına ilginç bir fikir geldi.8 kişi kaçırıp savaştırıp 1 kişiyi şampiyon yapacaktı.bu şekilde reitinglerde patlama yaşanacak.milyon$ lar kazanacaktı.
adamlarına emir verdi.8 tane dövüşçü/savaşçı pislik bulun.
adamları pedroyu ormanda derin derin düşünürken kaçırdı.adriana da pedroyu kaçırdıklarını görüp onları takip etti.ama o da yakalandı.angela deneyi sırasında kaçırıldı.christoper para ile kandırıldı.hamadah ailesiyle tehdit edildi.lin meiling dövüş öğrenmek için kendi isteğiyle geldi.ama ucunda ölüm olduğunu bilmiyordu.marien de kendi isteğiyle geldi.heyecan arıyordu.reinhard marien geldiği için geldi.

                     ***

SAVAŞLAR BAŞLIYOR:

önce 2 takım yapıldı.red team and blue team.blue team angela,christoper,marien ve reinharddan red team pedro,adriana,hamadah ve linden oluşmaktaydı
eray e.
1 Ocak 2015 20:45
güzelmiş dostum sagol emeğine  saglık
GÜLSÜM D.
4 Ocak 2015 19:39
Sagol kardesim guzel ve zevkliydi