alexa
WolfTeam
WolfTeam Nakit, E Pin ürünleri Joypara olarak teslim edilmektedir. Joygame, Joypara yükle butonu ile hesabınıza aktif edebilirsiniz. Hemen Joypara Satın Al . Joypara yükledikten sonra, Joygame cüzdan bakiyenizden WolfTeam Ates Barut Türkçe nakit olarak çevirebilirsiniz.
267
Wolfteam Liderlik Sistemi Nedir? [REHBER TADINDA]
İsimsiz Üye
19 Aralık 2014 21:51
Merakla beklenen Liderlik Sistemi Wolfteam’de! 
Herkese meydan okuyup, kişisel becerilerinizi gösterip, hediyeler kazanabileceğiniz Liderlik Sistemi sizi çok zorlayacak! 
Lider olmanız ve ödül kazanmanız için çok çalışmanız gerecek. 
Liderlik Sistemi nedir? Nasıl çalışır ve nasıl puan kazanılır? Bütün sorularınızın cevabı aşağıda açıklanmıştır. 

Liderlik Sistemi Sunucusuna Giriş 

Sunucu listesindeki “LİDERLİK SİSTEMİ” sunucusuna girmeniz gerekmektedir. 

Liderlik Sistemi’nin Tanımı

“Liderlik Sistemi” oyuncuların birbirlerine meydan okuduğu, turnuva yapısına sahip olan bir sistemdir. Önemli olan en çok adamı vurmak değil, en çok Lider Puanını toplamaktır. Yukarıdaki rakamlara ait açıklama aşağıda mevcuttur. 

1. LP: Karşılaşmalardan kazandığınız Lider Puanınızı gösterir. Ne kadar çok karşılaşma kazanırsanız Liderlik Puanınız o kadar yüksek olur. Liderlik Puanınız arttıkça, yapacağınız yeni maçlarda kazanacağınız Liderlik Puanı, daha düşük olacaktır. Bu yüzden Liderlik Puanı sıralamasında zirvede kalmanız için daha çok maç yapmanız ve bunları kazanmanız gerekiyor. 
2. Uyarı Panosu: Bu panoda Liderlik Sisteminin aktif olduğu tarihi, şampiyonların kazanacağı ödülleri ve Liderlik Sistemi ile ilgili uyarıları görürsünüz. 
3. Rütbe: Liderlik Sisteminin bitmesinin ardından kazanan ilk 3 oyuncunun oyun içi isminin yayınlanacağı bir tablodur. 
4. LP sıfırlama tarihi: Bir önceki Liderlik Sisteminin, Liderlik Puanlarının sıfırlandığı tarihi gösterir. 
5. Eşleşme Başlasın: Liderlik Puanı için size uygun olan rakibi bulmanıza yarar. 
6. Kullanıcı Bilgileri: Bu ekrandan herhangi bir oyuncuyu seçebilir ve meydan okuyabilirsiniz. (Bu şekilde yapılan meydan okumalar size Liderlik Puanı kazandırmayacaktır.) 

Oyun Listesi 

Oyun listesi ekranında sadece yapılan müsabakaları izleyebilirsiniz. Burada sadece izleyici modu aktiftir. 

Rakip Bulmak 

“EŞLEŞME BAŞLASIN” butonuna bastıktan sonra karşınıza açılan pencerede kendinize uygun rakibi bulabilirsiniz. Takip etmeniz gereken adımlar aşağıda açıklanmıştır. 
1. Karşılaşmak istediğiniz rakibin Liderlik Puanı aralığını seçebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz gibi bir rakip bulabilirsiniz. 
2. Hangi harita/mod ile oynamak istiyorsanız ona göre oda aratabilirsiniz. 
3. Son olarak “ARA” butonuna basıp rakip aramaya başlayabilirsiniz. 

Arama Yapmak 

Bütün bilgileri eksiksiz olarak girdikten sonra karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran çıkacaktır. 30 Saniye içerisinde rakip bulabilir ve karşılaşmaya başlayabilirsiniz. Rakip bulunamadığı takdirde tekrardan aynı ayarlarınızı yapıp arama yapılabilir.

Oyun İçi Bilgiler 

Normal karşılaşmalarınızı tamamladıktan sonra işaretlenmiş alanda gördüğünüz gibi, ne kadar Liderlik Puanı kazandığınızı görebilirsiniz. 

Oyundan sonraki ekranda ise ne kadar Liderlik Puanı kazandığınızı/kaybettiğinizi görebilirsiniz. Aynı şekilde rakibinizin de ne kadar Liderlik Puanı kazandığınızı/kaybettiğinizi bu ekranda görmeniz mümkündür. 

Oyun Modları 

Liderlik Sisteminde mücadele edebileceğiniz 2 tür mod vardır. Ölüm Oyunu ve Maç Puanı. 
Ölüm Oyunu: Diğer sunucularda olduğu gibi rakibinizi vurmaya dayalı bir oyun modu. Kazanan takım Liderlik Puanı da kazanmış olur. 

Maç Puanı: Bu mod diğer oyun modlarından farklı olarak Kristal barındırır. Rakibinize ait bu kristali kırarak puan kazanabilir ve karşılaşmayı kazanabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken konu, kendi kristalinizi de kırabiliyorsunuz. Bu oyun modunda Liderlik Puanı kazanmak için 2v2 karşılaşma yapmanız gerekmektedir. Puanı tamamlayan takım Liderlik Puanını da kazanmış olur.
Cumali Ç.
19 Aralık 2014 22:41
Bilgilendirme için teşekkürler. Faydalı olur mutlaka