alexa
WolfTeam
WolfTeam Nakit, E Pin ürünleri Joypara olarak teslim edilmektedir. Joygame, Joypara yükle butonu ile hesabınıza aktif edebilirsiniz. Hemen Joypara Satın Al . Joypara yükledikten sonra, Joygame cüzdan bakiyenizden WolfTeam Ates Barut Türkçe nakit olarak çevirebilirsiniz.
245
Wolfteam Oynanmalı Mı
Özgürcan K.
21 Aralık 2014 21:53
Herkese merhaba. Wolfteam güzel bi oyun ama oynanmalı mı sizce? Ben öyle olduğunu düşünmüyorum çünkü eskiden nakit diye bir şey yoktu ve herkes eşitti. Herkesin canı aynıydı oyunda bi farklılık yoktu. Şimdi parası olan nakit çekip karakterini güçlendiriyor. Oynanmaz bence.
Fatime Tülay E.
21 Aralık 2014 22:13
Haklısın.. Bir zamanlar hiç kalkmadan oynardım.. Nakit le güçlenme başlayıncaya kadar çok güzeldi :/
Hüseyin Sani T.
22 Aralık 2014 05:45
Bence kötü bi oyun tavsiye etmem.
Gökhan Yücel T.
30 Ocak 2015 19:54
Oyun iyiydi zamanla kötüleşti oynayacaksan paraya kıyman lazım yoksa bi şey yapamazsın
İsimsiz Üye
2 Şubat 2015 13:06
parasız oyun olmuyor malesef artık .
Mustafa Emircan M.
4 Şubat 2015 18:46
bence güzel ama para yatıranların giremiyecegi oda modları olursa daha güzel olur
İsimsiz Üye
5 Şubat 2015 13:22
Sakın Oynama Ben Bu Kadar Bok Gibi Bir Oyun (B.G.B.O) Görmedim Oynarsan 1 Dakikada Bırakırsın Boşuna Akk'yi Doldurma :D
haluk k.
5 Şubat 2015 13:44
herkes eşıt olsa oyunun tadı çıkmaz en azından gün gelince oynayan kısıde pro olur herkes pro oldumu olmaz işte herkesın bır farkı olmalı !!
Sergen B.
26 Şubat 2015 23:24
Son Silah Oyunu Gibi Bu Oyunuda Hileler Sardı