alexa
WolfTeam
WolfTeam Nakit, E Pin ürünleri Joypara olarak teslim edilmektedir. Joygame, Joypara yükle butonu ile hesabınıza aktif edebilirsiniz. Hemen Joypara Satın Al . Joypara yükledikten sonra, Joygame cüzdan bakiyenizden WolfTeam Ates Barut Türkçe nakit olarak çevirebilirsiniz.
205
WOLFTEAM SİLAHLAR
eray ö.
23 Ocak 2015 15:58Görevler esnasında çeşitli silahları kullanma hakkına sahipsiniz. 
WolfTeam çeşitli silahları kullanma seçeneğini size bırakıyor. 
Eski yıllardan kalma tarihi geçmiş silahların yanında modern silahlar ve ileri teknoloji aygıtları ile savaşabilirsiniz. Her silahın kendine özgü kabiliyetleri vardır. WP ekipman sistemi size daha önceden yaşamadığınız bir deneyim yaşatacak. Bu yeni sistem sizi yıkım harekatının dünyası ile tanıştırmaya geliyor. 
Hasar verme oranları; menzilinize ve ateş edilen mühimmatın kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Bir başka ilgi çekici seçeneğiniz kendi silahınızı kendi tarzınızı kullanarak oluşturmaktır. WolfTeam ayrıca özel bazı haritalarda tek bir oyuncu tarafından bitirilemeyen 2 veya 3 oyuncunun dayanışmasını zorunlu hale getiren bir yapıya sahip. 

İnsan üstü hamleler ve muhteşem bir macera! 
Tırman! Hızla koş! Onlar insandan kurda dönmüş yaratıklar! 
Çok fazla kurşun yiyip ölmeyip insanları keskin pençeleri ile öldürüyorlar. 
Bir kere dönüşüm yaşadıktan sonra çeşitli yakın dövüş taktikleri ile savaşıyorlar ve insanüstü performans gösteriyorlar. 
Savaş alanında kurtların varlığı savaş durumunu değiştiren bir oluşumdur. 
Oyun içerisinde Kurt'a ne zaman dönüşeceğinizi kendiniz belirlersiniz. Bu nedenle oyun içerisinde karanlıkta ne zaman büyük yaratıklarla karşılacağınızı önceden bilememek çok korkunç olacak. Oyunun ana teması insanlar ve kurtlar arasındaki savaş; ve bu savaş sırasındaki ölme ve öldürme mücadelisinde var olan insanların; ihtişamla gelen kurtlara karşı ölüm-kalım oyunudur.
İnsanlar birlik içinde hareket edecek ve hayatta kalmak için mücadele gösterecekler bu zamanda ise Kurtlar insanların dikkatini sessizlik içinde bozacaklar. Kurtlar insanları yalnızca elleri ile öldürme yetisine sahipler. Ancak mutasyon sırasında mutasyona uğrayan karakterin özellikleri birbirinden değişiklik gösterebilir. Orijinal kurt kabiliyetlerinin üstüne yeni yetenekler edinme şansına sahipsiniz. 
Bir başka deyişle kurda dönüşüm yeni savaş taktikleri ve tabiat üstü yetenekleri kullanmanıza olanak sağlayacak.
Sergen B.
2 Mart 2015 20:09
Al AK-47 Tekle :D