alexa
WolfTeam
WolfTeam Nakit, E Pin ürünleri Joypara olarak teslim edilmektedir. Joygame, Joypara yükle butonu ile hesabınıza aktif edebilirsiniz. Hemen Joypara Satın Al . Joypara yükledikten sonra, Joygame cüzdan bakiyenizden WolfTeam Ates Barut Türkçe nakit olarak çevirebilirsiniz.
242
WOLFTEAMDAKİ MODLAR
eray ö.
23 Ocak 2015 16:52Bir çok çeşit oyun oynama modlarının keyfine varın İşgal Modu Ölüm Maçı Modu Yıkım Modu Kurt İşgali Modu Ex-İşgal Modu KurtAvı Modu
İŞGAL MODU

Haritada 5 üs var ve verilen zaman içerisinde hangi takım her birini veya daha fazlasını ele geçirirse oyunun galibi olur. 
Oyuncular Üs etrafında kaldıkça Üs'sün Yöneticisi el değiştirir. Ne kadar fazla savaşçı bir üste toplanırsa o kadar hızlı işgal edersiniz.
Üs önem sıralamalarına göre her Üs'sün ele geçirebilme önemi ve gerekli zaman ihtiyacı bu koşullara göre değişir.

ÖLÜM OYUNU MODU

Oyunda hangi takım daha fazla öldürme puanına sahipse oyunu kazanır 
Oyunda en fazla öldürme puanına sahip oyuncuya 'Kral' ünvanı verilir ve eğer Kral'ı öldürürseniz iki öldürme puanı kazanırsınız.

YIKIM MODU

Kırmızı Takım bomba bölgesine bomba yerleştirir ve bomba patlayana kadar bölgeyi korumak durumundadır. 
Mavi Takım bombanın yerleştirilmesini engellemeye çalışacak. Bir defa bomba yerleştirildiğinde Mavi Takım bombayı imha etmek için savaşmak zorunda olacak. 
Bomba patlamadan önce hangi takım rakibinin tüm üyelerini yok ederse oyunu kazanmış sayılır. 
Bomba patladığında Kırmızı Takım kazanır. 
Bomba imha edildiğinde Mavi Takım kazanır.

KURT İŞGALİ MODU

Haritada 5 üs var ve verilen zaman içerisinde hangi takım her birini veya daha fazlasını ele geçirirse oyunun galibi olur. 
Kırmızı Takım İnsan Mavi Takım Kurt'lardan oluşur.

EX-İŞGAL MODU

İnsanların ve Kurtların omuz omuza savaştığı bir türdür EX-İşgal Modu. En güçlü strateji en güçlü takım kombinasyonundan geçer. 
Tüm 5 karargahı da ele geçiren takım oyunu kazanır. Sınırlı zamanda en çok karargah ele geçiren takım kazanır. Büyük öneme sahip bir karargahı ele geçirmek daha çok zaman alacaktır. Bu durumda kurt ve insanların omuz omuza iyi bir strateji oluşturmaları şarttır.
* Eğer iki takım da eşit sayıda karargaha sahipse oyun denge bozulana kadar devam eder.

YIKIM S2 MODU

İnsana karşı kurtların yıkım modu. Kırmızı takım insan mavi takım kurt. Düşmanın yolunu kesip yıkım için yeterli zamanı kazanın. 
Kırmızı takım belirlenen bölgeye patlayıcıları yerleştirirken mavı takım da orayı savunmaya çalışır. Eğer bomba yerleştirilmezse karşı takımı yokeden takım kazanır. Eğer belirlenen zaman içinde bomba yerleştirilmezse mavi takımyerleştirilir ve patlaması sağlanırsa kırmızı takım kazanır. Eğer bomba imha edilirse mavi takım kazanır.

UYKU MODU

Uyku Modu düşmanları uyuttuğunuz ve takım arkadaşlarınızı uyandırdığınız bir bölümdür. Takım arkadaşlarını uyandır! Takım oyunu bu modda kazanmanın tek yoludur. 
Karşı takımdaki tüm oyuncuları öldüren takım kazanır. Sınırlı zamanda en çok üyesi hayatta olan takım kazanır. Hayatta kalan kişiler kendi takım arkadaşlarını uyandırabilirler. Takım arkadaşınızı uyandırmaya çalışırken vurulmamaya dikkat edin.
* Eğer süre sonunda iki takım da eşit sayıda üyeye sahipse oyun denge bozulana kadar devam eder.

BIÇAK MODU

Bu modda oyuncu sadece bıçak kullanabilir. "Silah Ayarla Seçeneği" ekranı bulunmamaktadır.

TABANCA MODU

Bu modda oyuncu yalnızca ana silah dışında bir ekstra silahla tabanca kullanabilir.

SNIPER MODU

Bu modda oyuncu ana silah olarak sadece sniper kullanabilir. Silah seçme ekranında temel bir sniper seti vardır.
Sergen B.
2 Mart 2015 20:07
Çok Doğru Söylemişsin Kardeşim :)