alexa
WolfTeam
WolfTeam Nakit, E Pin ürünleri Joypara olarak teslim edilmektedir. Joygame, Joypara yükle butonu ile hesabınıza aktif edebilirsiniz. Hemen Joypara Satın Al . Joypara yükledikten sonra, Joygame cüzdan bakiyenizden WolfTeam Ates Barut Türkçe nakit olarak çevirebilirsiniz.
211
WOLFTEAMDAKİ TÜM HARİTALAR
eray ö.
23 Ocak 2015 16:53COVOLT KÖPRÜSÜ

Harita büyüklüğü: Orta 8'e 8. 
Açıklama: Covolt Köprüsü Roxanne ve Avrupa arasında bir konrol noktasıdır.Bu köprü eskiden uyuşturucu ticareti için kullanılıyordu bu nedenle her iki ülke bu köprünün geçişi için fazladan önlem almış durumdalar. Köprünün her iki ucunda geçişi engellemek için koruma silahları yerleştirilmiş durumda.


PAIEN LABORATUVARI 

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8. 
Açıklama : Burası Paien'in kalıtımsal hastalıkların tedavilerini geliştirdiği Uzak Asya'da bulunan bir laboratuvardır. Paien birçok yasal olmayan deneyler gerçekleştirdiği için laboratuvarlarını gizlice yönetibildikleri izole edilmiş bir bölgeye kurmuşlar. Burası aynı zamanda eski zamandan kalma Kurt DNA'larının ilk bulunduğu araştırma bölgesi ve WolfTeam'in ilk üyelerinin yetiştirildiği bölgedir. 


KURT ŞEHRİ

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8. 
Açıklama : Burası Alaska'da petrol çıkan bölgelerinden birine yakın endüstriyel bir şehirdir. Petrol bittikten sonra işçiler kenti terk ettiler ve şehir hayalet bir şehre dönüştü. Petrol boruları şehrin her yerinde hala var ve etrafta ilgili materyaller bulunuyor. 

İSTASYON 

Harita Büyüklüğü : Büyük 8'e 8. 
Açıklama : Bu sisli ve yüksek rakımlı şehrin tam ortasında bir tren yolu var. Şehrin içerisine medya ve siviller İsviçre Ordusu tarafından alınmıyor. Tren istasyonunun tam ortasında bir çok durdurulmuş ve yağmalanmış trenler var bir taneside Afrika'lı teröristlerin içeriye sokmak istedikleri nükleer bomba dolu bir tren. 


SAVAŞ ALANI 

Harita Büyüklüğü : Küçük 8'e 8. 
Açıklama : Kurt DNA'ları kalıntılarının bulunduğu bölgeden uzak olmayan bir yerde bir başka eski kalıntı daha bulundu. Bu yer eski zamanlarda Kurt'ların savaş için eğitildiği ve savaş provaları yaptığı bir yerdir. Bu bölgede eski teknoloji kullanılarak yüksek bir arazide yapılan çok büyük bir taş geceleri savaş yapabilmenize olanak sağlayacak. 


İKİ TAPINAK 

Harita Büyüklüğü : Büyük 8'e 8. 
Açıklama : Fransız Ordusu tarafından bulunan eski kalıntılar bölgesi. Burası aynı zamanda Kurt'ların orijinal bedenlerinin Paien'e verildiği yerdir. Bölge Klan'lar tarafından kutsal sayılır. Ancak Klan'lardan güçlü olmak istiyen gruplar kendilerini açığa çıkarmamak için İki Tapınak'ı yıkmak istiyorlar. 


ÜS KODU 3275

Harita Büyüklüğü : Büyük 8'e 8. 
Açıklama : ÜS 3275 Fransız Ordusu'nun gizli operasyonlarını yönettiği askeri bir bölgedir. WolfTeam'in ilk üyeleri bu kampta eğitim gördüler. Arazide eğitim tesisleri ve küçük bir laboratuvar da bulunuyor. Üs şu an kapalıdır. 

GİRİŞ 

Harita Büyüklüğü : Büyük 8'e 8. 
Açıklama : ÜS 3275 Fransız Ordusu'nun gizli operasyonlarını yönettiği askeri bir bölgedir. WolfTeam'in ilk üyeleri bu kampta eğitim gördüler. Arazide eğitim tesisleri ve küçük bir laboratuvar da bulunuyor. Üs şu an kapalıdır. DEPO

Harita Büyüklüğü : Büyük 8'e 8. 
Açıklama : Klan'lar üye toplamak ve daha güçlü olmak için Anti-Epoxyn'e gerek duyarlar ama Paien işler rayından çıktıktan sonra maddenin üretimini durdurmuştu. Bu karışıklık içerisinde Paien'in son üretim Anti-Epoxyn'leri bir kaç değişik araştırma merkezinden çalınmış ve şu anda birçok Klan kendi Anti-Epoxyn'inlerini ele geçirmek için tüm güçleriyle savaşıyorlar. Kalan Anti-Epoxyn'in büyük bir miktarı Fransa'da Carcassonne kalesinde korunmaktadır. 


NÜKLEER SANTRAL 

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8. 
Açıklama : Kuzey Avrupa'da yeni kurulan bir devlet olan Roxanne'in bulunması zor bir bölgeye inşa edilmiş nükleer santrali. Ayrılıkçı gruplar santrale karşı saldırılarda bulunmuşlar ve bu nedenden dolayı devlet Kurt Klan'larına bu bölgenin savunma sorumluluğunu vermişti. Ayrılıkçılar santrali birkaç defa ele geçirmeye çalışmışlar ama Kurt Klan'larının üstün gücü bu saldırıyı geri püskürtmüştü. En sonunda Ayrılıkçılar Kurt Klan'ları ile anlaştılar ve yeni bir santral kurmaya karar verdiler ve şimdi ise Klan'lar santrali tek başlarına ele geçirmek için birbirleriyle mücadele ediyorlar. 


ZEPLİN 

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8. 
Açıklama : Birinci Dünya Savaşı'nda kullanılan Zeplin'lerin anısına Almanya'nın önde gelen şirketlerinden Siemens askeri amaca hizmet eden ve güçlü motoru ile yanmaz madde kumaş güvenliği sağlanarak üretilen "NeoZeplin"'i inşa etti. NeoZeplin Almanya ve İngiltere arasında insan ve malzeme taşıma seferlerine başladı. Bir Almanya - İngiltere hattı seferi sırasında teröristler büyük miktarda silah ve bomba taşıyan Zeplin'i kaçırdılar. Teröristlerin amacı 1. Dünya savaşı sırasında Almanya'nın İngiltere'yi havadan bombaladığı gibi İngiltere'yi bombalamak. Şu anda Zeplin Dover Boğazı'ndan geçmek üzere olmasına rağmen Zeplin'i uzaktan imha etmek imkansız görünüyor çünkü Zeplin'in içerisinde dünya çapında birçok VIP var. 


GÜL 

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8. 
Açıklama : "Gül" adı verilen Yunanistan'ın Rodos adasında bulunan yat fabrikası şu anda bakım ve onarımdan geçiyor. Paien'in başkanı suikaste kurban gitti ve Epoxyn formülleri Rose'da saklı tutuluyor. Yat Fabrikasına sızın. Epoxyn'leri ele geçirin veya tümünü imha edin. 


TREN FABRİKASI 

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8. 
Açıklama : Latin Amerika'nın en büyük uyuşturucu üretici ülkesi olan Kolombiya uyuşturucu kartelleri ve isyancıları bastırmak için 4 ay süren "Beyaz Kurşun" operasyonunu başlatmıştı. İsyankarlar ve uyuşturucu kartelleri WolfTeam Klan'larını bu görev için tuttular ve 2021 yılında zafere ulaştılar. Bu duruma karşın Kolombiya hükümeti Klan'lardan birisini karşı mücadele için kiraladı. 17 Ekim 2021 tarihinde Bogota tren istasyonunda büyük bir uyuşturucu partisi yakalandı ve bu uyuşturucu parasının kartellerin isyancıları desteklemek için kullanacağı ortaya çıktı. Uyuşturucu karteli treni yeniden ele geçirdi ve treni başka bir yöne göndermeye çalışıyor. Kolombiya hükümeti'nin kuvvetleri trenin koruması ile görevliydiler ama WolfTeam Klan'ları tarafından yok edildiler. Bir karşı hamle olarak hükümet Klan'lardan birisini bu işe el koymak adına tekrar kiraladı. 


DONMUŞ ŞEHİR

Harita Büyüklüğü : Büyük 8'e 8. 
Açıklama : Amerika'da bulunan Çok Uluslu Silah Şirketi GD F-Bomb adında bir bomba üretti. F-Bomb patladığında binalardaki ve canlılardaki ısıyı emerek tüm sıcaklığı düşürdü. F-Bomblar'dan biri patladığında diğer 3 tanesinin yeri tespit edilemedi ve kayıp olduğu anlaşıldı. Diğer 3 F-Bomb'u bulmak için savaş başlıyor. 


SARAY

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8. 
Açıklama : Tüm Asya'daki savaşların sırrı Japonya Kyoto'daki bu bölgede yatıyordu. Bu gücün kırılması ile savaş Asya'dan çıkıp başka yerlere yönlendirilebilirdi. Bazı klanlar bu bölgenin korunması gerektiğine inanırken diğerleri ise buranın yokedilmesi gerektiğine inanıyorlar. Klanlar arası savaş başlıyor. 


SOKAK

Harita Büyüklüğü : Küçük 8'e 8. 
Açıklama : Axion isimli terörist grubu para kazanmak için Meksika'da uyuşturucu satışı yapıyordu ve bir anda bu bölge uyuşturucu trafiğinin merkezi oldu. Meksika hükümeti uyuşturucu ticaretinin yasadışı olduğunu açıkladığında tüm bu ticaretin merkezinin Mazatlan (liman şehri) bölgesindeki bir sokak olduğunu keşfetti ve bu bölgeyi temizlemek için klanları kiraladı. 


SAVAŞ FABRİKASI

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8. 
Açıklama : Amerika'daki en büyük silah üreticilerinden biri olan Maxim firması bu bölgede silah denemeleri yapıyordu fakat Amerikan hükümeti bu fabrikanın kapanması için Maxim'e baskılar yapmaya başladı. Maxim firması fabrikayı korumak için klanlar tutmaya karar verdi fakat Amerikan hükümeti de başka klanlarla anlaşıp Maxim'i durdurmaya kararlıydı. 


ŞEHİR MEYDANI

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8. 

Açıklama : Paien laboratuvarı anti-epoksin2 çalışmaları sırasında Kara Öfke Omesa isimli bir terörist grubun saldırısına uğradı ve bu saldırı sonucu bölgede korku oluştu. Kahverengi klan lider Crawl bu saldırıların arkasında duran isimdi ve yeni saldırılar için örgütlenmelerle uğraşıyor ama bir yandan da Paien de yeni klanlarla anlaşıp kendini korumayı amaçlıyor. 


HURDALIK

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8. 
Açıklama : 2000 yılından bu yana Amerikan hükümeti Singapur'daki silahları yoketmek için biyokimyasal ve yeni nesil silahları üretip test ediyor. Dünyanın en ünlü silah satıcısı Waco Singapur limanını savunmak için bir klan kiraladı fakat Amerikan hükümeti de bu limana baskın yapmak için klanını hazırlamıştı. 


KÖPRÜ

Harita büyüklüğü: Orta (8 Rkp. 8) Londra İNGİLTERE
Açıklama: Karşı klanın sözcüsü “Takım Giyen Adam”dan bir süre önce şüphelenilmeye başlanmıştır ve en tehlikeli adam olan “Kırmızı Tırnak Klanı”nın lideri ‘Romer’ ona suikast düzenlemeye hazırlanır. 
Romer Takım Giyen Adam’a İngiltere hükümetinden bir görev almak için gittiği Londra yolculuğu sırasında “Royal Albert Köprüsü”nde suikast düzenlemeye çalışır fakat Takım Giyen Adam’ın klanıyla çarpışmak zorunda kalır. 
Takım Giyen Adam’ın koruma klanı ve Romer’in suikast klanı arasında şiddetli bir savaş yaşanır. 


KALE

Harita büyüklüğü: Orta(8 Rkp. 8) Kyoto JAPONYA
Açıklama: Japonya Kyoto’daki Asya ülkeleri tarafından görevlendirilmiş ve toprak anlaşmazlığının kanıtını ortadan kaldırmaya çalışan her bir klana karşı direnmektedir.
Asya ülkeleri yakın zamanda yerinin Matyama Kalesi Okayama olduğunu ortaya çıkardığı toprak anlaşmazlığı kanıtını yok etmeye çalışır.
Japonya savunma gücü ve taarruz klan grupları arasında başka bir savaş daha yaşanmaktadır. 


Kum Fırtınası

Harita büyüklüğü: Orta(8 Rkp. 8) Orta Doğu’da bir çöl
Açıklama: Güvenli içme suyunun bulunabilmesi için vahanın yanındaki köyü korumak zorudasınız.
Axion içme suyu için savaşmak düşmanları püskürtmek ve vahanın yanındaki alanı güvende tutmak zorunda.
İçme suyu için mücadele devam ediyor…

Sergen B.
2 Mart 2015 20:06
PAIEN LABORATUVARI Çok Zorluyor Beni