alexa
WolfTeam
WolfTeam Nakit, E Pin ürünleri Joypara olarak teslim edilmektedir. Joygame, Joypara yükle butonu ile hesabınıza aktif edebilirsiniz. Hemen Joypara Satın Al . Joypara yükledikten sonra, Joygame cüzdan bakiyenizden WolfTeam Ates Barut Türkçe nakit olarak çevirebilirsiniz.
188
WOLFTEAMIN TUZAGI
Doğukan T.
14 Şubat 2015 17:33
ARKADAŞLAR WOLFTEAMIN BİZE YAPTIGI TUZAK ŞUDUR ÖNCE OYUNA YENİ BAŞLAYAN KÜÇÜK ÇOCUK KARDEŞLERİMİZE 5ER 10AR GÜNLÜK KARAKTERLER SİLAHLAR VERİYO ÇOCUK BU SİLAHLARLA GİDİYO HERKEZİ ÖLDRÜÜYO SONRA BAKIYO OYUNDAN ÇOK ZEVK ALIYO 1 AY SONRA O SİALHLAR BİTİYO EE ÇOCUK O SİLAHLARA KARAKTERLERE ALIŞTI NAKİT ÇEKMEK ZORUNDA KALIYO TEKRAR ALIYO SONRA GÜNÜ BİTİYO TEKRAR ÇEKİYO BU ŞEKİLDE WOLFTEAMIN BİNLERCE LİRA ALMASINA SEBEP OLUYO VE BU PARALAR İSRAİLE GİDİYO. !
haluk k.
16 Şubat 2015 18:01
o zaman yemek yemeyeceksın kardesım çogunlukla israıl malı ama zevkıne çekilir nakit bana böyle bişey olmadı ben canım sıkıldığından vakıt gecırmelık wolf oynuyorum
Sergen B.
18 Şubat 2015 19:36
Aynen Öyle Bu Bütün Oyunlarda Var
eray ö.
19 Şubat 2015 12:01
Doğukan T.
ARKADAŞLAR WOLFTEAMIN BİZE YAPTIGI TUZAK ŞUDUR ÖNCE OYUNA YENİ BAŞLAYAN KÜÇÜK ÇOCUK KARDEŞLERİMİZE 5ER 10AR GÜNLÜK KARAKTERLER SİLAHLAR VERİYO ÇOCUK BU SİLAHLARLA GİDİYO HERKEZİ ÖLDRÜÜYO SONRA BAKIYO OYUNDAN ÇOK ZEVK ALIYO 1 AY SONRA O SİALHLAR BİTİYO EE ÇOCUK O SİLAHLARA KARAKTERLERE ALIŞTI NAKİT ÇEKMEK ZORUNDA KALIYO TEKRAR ALIYO SONRA GÜNÜ BİTİYO TEKRAR ÇEKİYO BU ŞEKİLDE WOLFTEAMIN BİNLERCE LİRA ALMASINA SEBEP OLUYO VE BU PARALAR İSRAİLE GİDİYO. !
israile gidiyor isreile gidiyorr.. kessinlikle böyle bir şey yoktur bu birincisi ikinciside wolfteamın değişik değişik serverları var değilmi bu serverlarıda ayrı ayrı firmalar destekliyor joygame yabancı bir firma olabilir ancak bu paraları neden israile yollasınlarki kendilerine para gelmek ver iken..