alexa
WolfTeam
WolfTeam Nakit, E Pin ürünleri Joypara olarak teslim edilmektedir. Joygame, Joypara yükle butonu ile hesabınıza aktif edebilirsiniz. Hemen Joypara Satın Al . Joypara yükledikten sonra, Joygame cüzdan bakiyenizden WolfTeam Ates Barut Türkçe nakit olarak çevirebilirsiniz.
269
Neden Bu Kadar Çok Hile Var?
burak t.
11 Temmuz 2016 14:25

Beyler oyunda neden bu kadar çok hile var joygame neden hiçbirşey yapmıyor ?

Buğrahan Y.
28 Temmuz 2016 20:54

Yöneticlere zaten para geliyor herkez nakit yatırınca adamlar nasıl olsa para veriyorlar boş ver gibi düşünüyorlar kazandıkları parayla güzel bir hile koruması almıyorlar bundan kaynaklı.

İsimsiz Üye
9 Ağustos 2016 11:29

maalesef oyunun açıkları cok fazla onceden ben de oynuyordum oyuna başlar başlamaz ölüyordum

Mert T.
28 Ekim 2016 14:47

Güzel soru :D fix yiyor hileler ama ertesi güne yeni hile geliyor :) yapıcağı bişey yok jaygame nin

Ali Haydar B.
3 Aralık 2016 22:17

nakit çekmeye gücü yetmeyenler hile yapıyorlar ama büyük hakka giriyorlar

İsimsiz Üye
6 Aralık 2016 22:19

adamlar yonetıcılerın parası her gun yatıyo gorevliler gıdım ılgılenmıyo [+18] yaş ustu karakterler koyuyolar gelışımı engelıyo ve bu da oyunda acık cok var herkez hıle oyunda emek yok bıkere  hep argo kelımeler kulanıyolar :( olumsuz oyun 

İsimsiz Üye
5 Ocak 2017 18:27

oyun el değiştiriyor adamlar hile korumsı almıyorlar benim tavsiyem nakit almayın adamlar parayı görünce herşeyi unutuyorlar ben wolf team oynamayı bıraktım hileler cogaldı oyun berbat artık

İsimsiz Üye
5 Ocak 2017 20:12

hileler iyice arttı gerçekten hile olmayan kalmadı gm ler hile koruması almıyor türkiyenin her bölgesinden en az nakit çeken 1 kişi var

Burak G.
16 Ocak 2017 01:04

Maalesef ki bir çok kişi kodlamayı öğrendikten sonra hile yapıyor