alexa
WolfTeam
WolfTeam Nakit, E Pin ürünleri Joypara olarak teslim edilmektedir. Joygame, Joypara yükle butonu ile hesabınıza aktif edebilirsiniz. Hemen Joypara Satın Al . Joypara yükledikten sonra, Joygame cüzdan bakiyenizden WolfTeam Ates Barut Türkçe nakit olarak çevirebilirsiniz.
440
WOLFTEAM CEZA SİSTEMİ & OYUN KURALLARI
Harun T.
21 Şubat 2015 01:13
WOLFTEAM CEZA SİSTEMİ & OYUN KURALLARI

Ceza Sistemi & Oyun Kuralları, oyunda adaleti sağlamak, oyuncularımıza eğlenceli/keyifli bir oyun ortamı sunmak için hazırlanmıştır.
Tüm Wolfteam oyuncuları bu kuralları okumakla yükümlüdür. Uygulanan ceza işlemleri, oyuncuların bu içeriği okuduğu kabul ederek uygulanmaktadır.


 • Wolfteam'de yer alan oyun odalarını herhangi bir Nakit/Kurt Parası/Altın ile alınan eşyalar karşılığında veya gerçek hayatta herhangi bir şey karşılığında satmak yasaktır. Bu durum tespit edildiği anda uyarılmaksızın ceza işlemi uygulanacaktır.

  Oyuncuların bu odalarda oyun oynaması yasaktır. Tüm oyuncular bu tür odaları Oyun Görevlilerine bildirmekle yükümlüdürler. Oda Satışı dahilinde bulunan odalarda oyun oynanması durumunda, odadaki oyuncular hakkında da aşağıdaki cezalar uygulanabilir.

  1. Ceza: 7 Gün Uzaklaştırma
  2. Ceza: 15 Gün Uzaklaştırma
  3. Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma ve %50GP + %50Altın düşümü
  4. Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA

  A) Eşya Satışı

  Ayrıca Wolfteam Dükkanı’nda satılan (Nakit/KurtParası) oyun içi eşyaların gerçek parayla satışı yasaktır. Bu eşyalara sadece JoyPara ve Kurt Parası ile sahip olabilirsiniz. Kanıtlarla tespit edildiği takdirde aşağıda belirtilen ceza işlemleri uygulanacaktır.

  1. Ceza: 15 Gün Uzaklaştırma/Satılan eşya silinebilir.
  2. Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA

  B) Oda Meşgul Etmek

  Wolfteam sunucularındaki herhangi bir oyun odasını boş yere meşgul etmek yasaktır. Oda kurup boş yere odada beklemek yasaktır. Oyun odaları 7/24 gözlemlenmektedir, bu durumun tespit edilmesi halinde aşağıdaki cezalar uygulanacaktır. (Oda kurup, kitli konuma getirip 1, 2 veya daha fazla kişi beklemek "Oda Meşguliyeti" dahilindedir) Buna ek olarak benzeri durumlarda ceza dahildir.

  1. Ceza: 15 Gün Uzaklaştırma
  2. Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma %50 GP + %50 Altın düşümü
  3. Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA

  C) Kural Dışı Oda ismi

  Kural dışı oda ismi belirlenmesi durumunda; Oda kurucusu hakkında ve odada bulunan tüm oyuncular hakkında ceza işlemi uygulanabilir. Oda kurucusunun kural dışı isim belirlemesi yasaktır ve bu kural dışı isim belirlenmiş odada oyuncuların da oyun oynaması yasaktır. Kural dışı isim belirlenmiş tüm odaları, oyuncular Wolfteam Görevlilerine bildirmekle yükümlüdür.

  1. Ceza: 3 Gün Uzaklaştırma
  2. Ceza: 7 Gün Uzaklaştırma
  3. Ceza: 15 Gün Uzaklaştırma
  4. Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma
  5. Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA

Sergen B.
3 Mart 2015 14:10
Keşke Hile Kullananlarada Ceza Sistemi Uygulansa :(
Emirhan C.
9 Mart 2015 17:41
Aynısı hile kullananlar içinde geçerli olsa keşke.
muhammed mustafa t.
15 Mart 2015 21:49
yeni yamadan geldi hile kullananlar üzeri işaretleniyor ve ban yiyor
İsimsiz Üye
1 Mayıs 2015 22:48

kardeşim f11 i aç çek  hile yapanın videosunu wolfteamin sitesine gir s.s.s den gönder videonu 1-2 gün sonra banlanır.