alexa
WolfTeam
WolfTeam Nakit, E Pin ürünleri Joypara olarak teslim edilmektedir. Joygame, Joypara yükle butonu ile hesabınıza aktif edebilirsiniz. Hemen Joypara Satın Al . Joypara yükledikten sonra, Joygame cüzdan bakiyenizden WolfTeam Ates Barut Türkçe nakit olarak çevirebilirsiniz.
618
Wolfteam Nakitlemi Oynanır? ve Başlamalımıyım?
İsimsiz Üye
28 Şubat 2016 22:35

Hayır Tabii ki Nakitle Çok Oynanmayan Bir Oyun Ama Oyunun Yarısı Oyuna Para Yatırıyor Örneğin Ben Gibi..

Evet Oyuna Para Yatırıyorum Ama Nakit Çekmeden Para Yatırmadan Güzel Bir Oyun Eskiden Çok Güzeldi Deli Kurtlar Vardı Herkez Artık Nakit Çekiyor Gİdiyor ÖZel Buzkurt ATeşkurt Alıyor

Nakitsiz Oynanabilen Bir Oyundur. Oynamayı Öğrenince Ben Nakit Niye Yatırayim ki ? Bu Mal Oyuna Diyeceksiniz

-------BAŞLAMALIMIYIM-------

Benim Tahminimce Başlayın. PVE Modu Deneyler(Kurtlara Karşı Savaş) da bossvar onu öldürdüğünüz zaman size kurt akın sandığı yollar öldüremeyenlerede yollar tabii ki. 

Başlamayı Öneriyorum

İyi Günler 

-----DURMAPLAY------

Umut Ç.
21 Mart 2016 16:58

mantıklı saol kardes

Oğuzhan Ç.
14 Nisan 2016 18:43
Umut Ç.

mantıklı saol kardes

Kardeş çok mantıklı bir açıklama sağol 

ERHAN P.
28 Nisan 2016 19:36

yanlıs anlamada hocam oyunu nekadar bilsende adam bir özel aliyor ediyor sana 250 can savunma sen nekdar vursanda ölmüyor

İsimsiz Üye
30 Nisan 2016 20:00

bence BAŞLAMA bağımlılık yapar oyun zaten fazla güzel değil.

şahin gökmen a.
30 Nisan 2016 20:08

bence gayet güzel bir oyun ama şöyle bir dezavantajı var free to play olmasına rağmen nakit çekmeden baya zorluk yaşanıyor

İsimsiz Üye
5 Mayıs 2016 21:45

nakit çekmeden çar dizebilirsin çektiysen kutu alalarak çar dize bilirsin

Kubilay A.
6 Mayıs 2016 12:21

Ben wolfteamın eski oyuncularındanım.Eskiden çok zevkli bir oyundu.Dövme,pençe almak için öyle bi oynuyordumki anlatamam.Ama gel gör ki şimdiki oyun sistemi benim hoşuma gitmiyor.Oyunu bıraktım ve oynamıyorum artık.Oyunu önermiyorum.

enes k.
18 Mayıs 2016 22:17

nakitsiz oynanabilir ama ben önermiyorum çünkü hile hat safada olmuş.

İsimsiz Üye
5 Haziran 2016 10:11

aynen öyle nakit ile

Gökhan Ö.
16 Haziran 2016 15:05

bence başlama heryerde hile var oyunun zevki çıkmıyor ve ayrıca çok küçük çocuklar oynamaya başladı bence başlamana değmez