alexa
WolfTeam
WolfTeam Nakit, E Pin ürünleri Joypara olarak teslim edilmektedir. Joygame, Joypara yükle butonu ile hesabınıza aktif edebilirsiniz. Hemen Joypara Satın Al . Joypara yükledikten sonra, Joygame cüzdan bakiyenizden WolfTeam Ates Barut Türkçe nakit olarak çevirebilirsiniz.
483
WOLFTEAM ELWRCI SERİSİ
Hasan Ç.
26 Mart 2015 22:28

Elwrci Serisi 
Elwrci Serisi çogu oyuncunun en gözde silahlarıdır.Serinin silahları birkaç fark dışında tamamen aynıdır . Serinin belirgin özelligi yüksek delma gücü ve orta sekmesidir. 
Elwrci M6A2 SL 
Serinin en güçlü silahıdır.Kafa puanı 400 oldugundan her türlü sete kafadan tek atar (Diğer Elwrciler 14 hp bırakır kafa puanlı sette).Tüm özellikleri Elwrci Gl hariç tüm seriyle aynıdır.

Elwrci M6A2 Gl 
Çogu oyuncunun inanılmaz bir Gl takıntısı vardır.Bu seride Gl diğerlerine gore güçlü degil, ates oranı bakımından üstündür.Ateş oranı arttıkca kontrol etme zorlasır.Ancak kontrol altına alabilirseniz serinin en ölümcül silahı oluverir.Kurtlara ve yakın mesafede setlere karsı tum seriden.

Elwrci M6A2-MC PX AT 
Güçleri tamamen aynıdır hiçbir farkları yoktur.Ancak oyuncular oyun içerisinde aralarında fark hissedebilir.Benim farkettiğim farklar is şöyle 
PX biraz fazla seker 
Mc seri ateş etme konusunda sıkıntılıdır 
At Gl gibi seker 
Normal M6A2 Exclusive ise Sl nin kafa puanı 400 olanıdır.

Doğukan T.
15 Kasım 2015 17:23

SL Haric Tum ELWRCI Ler aynı düzeydedir ancak SL'niz Yoksa GL,Ya Da AT Kullanmak daha iyidir denir :)