alexa
World of Tanks
World of Tanks'da Tanklar yedi ayrı ülkenin klasik ve modern araçlarından seçilebilmektedir. Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği, Amerika, Almanya, İngiltere, Çin, Fransız ve Japon tankları arasından arzu ettiği aracı seçen kişi, her aracın farklı özelliklerinden de faydalanma şansı bulacaktır. World of Tanks Altin, satin aldiktan sonra Wargaming sayfasindan bonus kod seçilerek aktif edilebilmektedir.
265
World of Tanks anlık oyuncu rekorunu kırdı !
Serhat Ç.
15 Aralık 2014 14:13
World of Tanks anlık oyuncu rekorunu kırdı

Rusya'da bir milyondan fazla oyuncu World of Tanks'te bir araya geldi.
Wargaming, bugün ücretsiz aksiyon oyunu World of Tanks'in Rusya sunucularında, 19 Ocak 2014 tarihinde, 1,114,000 oyuncunun aynı anda online olarak, yeni bir rekor kırıldığını duyurdu. "2013’te yeni oyun mekanikleri ve yeni içerikler ekleyerek World of Tanks'in daha da büyümesi için çok çaba harcadık." diyen Wargaming'in Yayıncılıktan Sorumlu Başkan Yardımcısı Andrei Yarantsau, sözlerine şöyle devam etti: "Rus sunucularında günün farklı saatlerinde oynamayı tercih eden tankçılar, son birkaç aydır, günlük aktif oyuncu sayısını birkaç milyonun üzerine taşımışlardı. En yüksek anlık oyuncu sayısı yine son birkaç aydır 900,000'in üzerinde seyrediyordu. Nihayetinde bu sayı bir milyon barajını aştı. Bu sayıyı 2014'teki geliştirme planlarımızla daha da yukarılara çekeceğimize inanıyoruz." 

Dünyadaki sanal tankçı ordusu şimdiden 75,000,000'u geçmiş durumda ve devam eden büyümeyle, Wargaming takımı, milyonlarca World of Tanks oyuncusunun en iyi deneyimi aldığından emin olmak için çalışıyor.
Cevap bulunamadı.