alexa
World of Tanks
World of Tanks'da Tanklar yedi ayrı ülkenin klasik ve modern araçlarından seçilebilmektedir. Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği, Amerika, Almanya, İngiltere, Çin, Fransız ve Japon tankları arasından arzu ettiği aracı seçen kişi, her aracın farklı özelliklerinden de faydalanma şansı bulacaktır. World of Tanks Altin, satin aldiktan sonra Wargaming sayfasindan bonus kod seçilerek aktif edilebilmektedir.
255
World of Tanks'ın yepyeni oyun modu, Tank Rallisi!
Serhat Ç.
15 Aralık 2014 14:16
Wargaming bugün World of Tanks’in yepyeni oyun modu Tank Rallisi’nin çıkışını duyurdu. Tüm dünyadan oyuncular 12 Ekim’e kadar Liman haritasının modifiye edilmiş versiyonunda ücretsiz özel yapım M24 Chaffee Sport tanklarıyla yarışabilecekler.

Yeni yarış modunda üç farklı takım bitiş çizgisine ulaşabilmek ve kontrol noktalarını ele geçirebilmek adına birbirlerine karşı çılgın bir mücadele içerisine girecek. Engebelerle, rampalarla ve patlamalarla dolu pist ve diğer taraftan da düşman ateşi, oyuncuların becerilerini sonuna kadar sınayacak. Tank Rallisi’ndeki tek araç olan özel yapım M24 Chaffe Sport tankı tüm kayıtlı kullanıcılar için ücretsiz.

Tank Ralli modunda kazanan takım tıpkı savaş görevlerindeki gibi deneyim puanları ve krediler kazanacak, aynı zamanda da “Yarışçı 2014” adlı özel oyun içi madalyaya sahip olacak.World of Tanks hakkında daha fazla bilgi almak için yapımın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Cevap bulunamadı.