alexa
World of Tanks
World of Tanks'da Tanklar yedi ayrı ülkenin klasik ve modern araçlarından seçilebilmektedir. Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği, Amerika, Almanya, İngiltere, Çin, Fransız ve Japon tankları arasından arzu ettiği aracı seçen kişi, her aracın farklı özelliklerinden de faydalanma şansı bulacaktır. World of Tanks Altin, satin aldiktan sonra Wargaming sayfasindan bonus kod seçilerek aktif edilebilmektedir.
245
World of Tanks:Xbox 360 Edition artık tüm dünyada huzurlarınızda
Serhat Ç.
15 Aralık 2014 14:14
World of Tanks:Xbox 360 Edition artık tüm dünyada huzurlarınızda

Wargaming bugün World of Tanks: Xbox 360 Edition’un tüm dünyada çıkışını duyurdu
Wargaming West (eski adıyla Day1 Stüdyoları) tarafından geliştirilen ve Microsoft tarafından yayınlanan World of Tanks: Xbox 360 Edition, Xbox Live Gold hesap sahipleri tarafından ücretsiz olarak oynanabilecek. Diğer tüm Xbox Live hesap sahipleri de oyunu 7 gün boyunca deneyebilecekler. 

World of Tanks: Xbox 360 Edition ile sunulan Xbox Live entegrasyonuyla yenilenmiş sezgisel kontroller ile birlikte, Arkadaşlar, Gruplar, Başarımlar ve daha fazlası geniş ekran deneyimi için geliştirilmiş yeni kullanıcı ara yüzüyle birlikte yer alıyor. World of Tanks: Xbox 360 Edition ayrıca premium tanklar, ekipmanlar ve premium hesaplar gibi deneyim puanlarını ve oyun içi para değerini artıran oyun içi satın alım özelliklerini de içermekte.Başlangıçta World of Tanks: Xbox 360 Edition üç ayrı ülkenin (Birleşik Devletler, Almanya ve Birleşik Krallık) 100’den fazla sembolik tankını içerecek. Oyun ayrıca yakın gelecekte indirilebilir olacak yeni içeriklerle birlikte yeni tanklara, ülkelere, hatta fazlasına sahip olacak. 

Wargaming CEO’su Victor Kislyi: “World of Tanks: Xbox 360 Edition, Wargaming için ileriye dönük büyük bir atılımdır.” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “Bu çıkışın konsollarda boy gösteren ilk Wargaming oyunu olmasının ötesinde, World of Tanks’i dünya çapında olağanüstü düzeyde tutkulu milyonlarca kullanıcısı bulunan devasa bir platformda sunacak olmak bizler için büyük bir fırsat’’

Oyunun çıkışından itibaren 28 Şubat’a kadar her biri premium tanklar, mürettebat becerileri ve kazanımlarında artış sağlayan kaynaklar ve eşyalar içeren iki özel başlangıç paketi %40 indirimli olacak. İndirimli Başlangıç Paketleri’ni yakından inceleyelim:

Başlangıç Paketi 1
Oyuncular, ABD Kademe 7 T23 orta zırhlısı, ekstra garaj yuvası, 17 premium mermi, %100 eğitimli mürettebat, 10 küçük tamir çantası, 10 ilk yardım çantası, 10 manuel yangın söndürücü, özel altın yıldız amblemi ve 30 günlük premium hesap statüsüne yalnızca 6,700 altın karşılığında sahip olabilecekler.

Başlangıç Paketi 2
Oyuncular, Alman Kademe 5 Pz.Kpfw. V/IV orta zırhlısı, ekstra garaj yuvası, 19 premium mermi, %100 eğitimli mürettebat, 5 küçük tamir çantası, 5 ilk yardım çantası, 5 manuel yangın söndürücü, özel siyah yıldız amblemi ve 7 günlük premium hesap statüsüne yalnızca 3,400 altın karşılığında sahip olabilecekler.

İki Başlangıç Paketi’ni birden satın alan oyunculara ise Rus T-127 hafif premium zırhlısı hediye edilecek
Cevap bulunamadı.