alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
226
Authenticator Hakkında Genel Bilgi
Hakan Efe T.
21 Ekim 2014 19:45
Arkadaşlar, özellikle oyunda yeni olanlar için Authenticator hakkında bilgi vermek istiyorum. Authenticator bizim WoW hesabımızı korumak için olmazsa olmazlardan biri. Authenticator kullanmak istiyorsanı ilk başta blizzard'ın sitesinden hesap ayarları kısmına oradan da hesap güvenliği kısmına gelerek Authenticator kısmına geliyoruz ve sizden hangi şekilde kodu elde edeceğinizi soruyor, uygulama olarak ya da Authenticator cihazı ile. Daha sonra eğer akıllı telefonunuz varsa "Battle.Net Mobile Authenticator" uygulamasını indirerek veya DurmaPlay dende alabileceğiniz (https://www.durmaplay.com/oyun/world-of-warcraft/satin-al/authenticator) bu cihaz sayesinde hesap güvenliğiniz Authenticator ile sağlanmış oluyor. Bunu yaptıktan sonra hesabınızın çalınma olasılığı yok denecek kadar azdır. WoW hesabınıza giriş yaparken artık sizden bu kodu isteyecek (özellikle başka bilgisayarda yaparsanız bunu istiyor, kişisel bilgisayarınızdan bunu hatırlatmamasını seçebilirsiniz).

*Not: Eğer telefondan uygulama olarak kullanacaksanız telefonunuzun tarihinini güncel olmasına dikkat edin eğer bulunduğunuz gün ve saatten başka bir zaman ayarlı ise, kod zamana göre değiştiğinden sistem kabul etmeyecektir girdiğiniz kodu.

Hüseyin Y.
21 Ekim 2014 21:00
Fazladan vereceğiniz az bir miktar para ile hesabınızı sürekli güvende tutarsınız bence verdiğiniz paraya değer.
İbrahim S.
21 Ekim 2014 21:54
Şahsen kullanıyorum hiç bi sıkıntı olmadı