alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
278
BİLGİ
Sergen B.
1 Nisan 2015 11:50
Yeni Sınıf: Monk

World of Warcraft'ın en ilginç sınıfı olmaya aday olan Monk çok değişik özelliklere sahip. Yumruk ve tekmeleri dışında Fist Weapon, Stave ve Polearm ve tek el Axe, Mace ve Swordlar kullanacak olan Monk ayrıca Auto-Attack yapamıyor. Kısacası saldırması için sürekli olarak tuşlara basmanız gerekecek.

Monk sınıfını Goblin ve Worgen dışında diğer tüm Irklar kullanabilecek ve armor tipi olarak Leather kullanacak. Temel statları Agility ve Intellect olacak ve kullandığı kaynak Chi Gücü olacak. Chi Gücünü Light ve-veya Dark güçlerini kullanmak için harcayacak.

Monk ister DPS ister Tank ve isterse Healer olabilecek bir sınıf. Monk hakkında çok fazla detay verilmedi ancak gelecek aylarda bu konuyla ilgili birçok bilgi düşeceği kesin.

Brewmaster - Tank
Mistweaver - Healer
Windwalker - Melee DPS
Cevap bulunamadı.