alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
112
BİRAZ BİLGİ
eray ö.
18 Şubat 2015 20:51
Warlords of Draenor’a kadar bildiğimiz hikayeye göre Ner’zhul –sonradan Gul’dan- Ork’ları Pit Lordu Mannoroth’un kanını içip lanetlenerek, Kil’jaeden’ın Azeroth’u işgalinde ordu olarak kullanmasına neden olmuştu. Ork’ların Azeroth’ta bulunmalarının sebebi de aslında bu. Azeroth’ta yıllar süren savaşın ardından Lordaeron İttifakı Ork’ları yendi ve savaşı tamamen bitirmek için Dark Portal’dan geçerek saldırıyı sürdürdü. Ner’zhul geri kalan Ork’ları güvenli şekilde getirebilmek için birden fazla portal yarattı ve bu nedenle Draenor dengesini yitirdi ve tüm gezegen patladı. Patlamadan arta kalan ise uzay boşluğunda sürüklenen ve The Burning Crusade eklentisiyle bizlere sunulan Outland oldu. Bu nedenle The Burning Crusade’i oynamış olanlar, Warlords of Draenor’da bazı isimleri ve yerleri tanıyabilirler. “Tanıyacaklar” demiyorum çünkü WoD’da bulunan haritalar tamamen sıfırdan yeniden yapılmış.

Frostfire Ridge, Gorgrond, Tanaan Jungle, Talador, Shadowmoon Valley, Spires of Arak ve Nagrand, WoD’da görevlerle uğraşacağımız ana bölgeler. Özellikle Nagrand ve Shadowmoon Valley, eminiz ki The Burning Crusade zamanından hatırlanacaktır (Özellikle Nagrand’daki Hemet Nesingwary görevleriyle). 
Sergen B.
20 Şubat 2015 09:58
Çok Teşekkürler Faydalı Oldu