alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
386
Grom Mannoroth'un Kanını içtimi içmedimi ?
Sergen B.
1 Nisan 2015 11:48
Aslında soru oldukca acık Grom Mannoroth un kanından içiyor biliyordum ben hep (ki 10 yıldan uzun suredir devamli bir warcraft oynuyorum.. ).

Ancak WoD un trailerini hepiniz izlemissinizdir Grom Mannoroth un kanını içmeyi reddediyor ustune Mannoroth u öldürüyor. Warcraft3 te ise grom kanı iciyor, hatta trall la beraber Mannoroth u öldürdükten sonra "I've freed myself" sözcükleriyle ölüyor. ( ki bu ayrı bi cinematic )

Ya burda cidden bi terslik var yada ben biseyleri yanlıs biliyorum. Oyuna hikayesinden dolayı bi baglılık hissettigimden dolayı bu beni falasıyla rahatsız ediyo.

Konu hakkında bilgisi olan varsa paylassın lütfen..

Warcraft3 Cinematic: http://www.youtube.com/watch?v=1PVrThqhlLA

Wod Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=TLzhlsEFcVQ

Görüldügü gibi Mannoroth 2 farklı sekilde ölüyor.
Ve Wod trailer in da Grom u Mannoroth un lünce sactıgı atesten kurtaran biri var...
Baran D.
19 Nisan 2015 22:47

Şöyle bir teori var bu konuyla ilgili. Wod trailerında içmeyince sizin kaderiniz bu değil diyor Gul'Dan yani eski hikayeyi biliyor ya da şöyle diyelim diğer evrendeki hikayeyi... Bir teori böyle şu an da Blizzard hikayeyi istediği yere çekebilir. Grom aslında öldü fakat birinin onu evrenler arasından aynı hatayı yapmaması için geri getirdiği düşünülüyor. Dediğim gibi bunlar sadece teori şu an herşey Blizzard'ın elinde.