alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
383
Heirloomlar hakkinda
hüseyin ö.
28 Nisan 2016 10:30

merhaba. Heirloom itemlerle ilgili merak ettigim bisey var. Heirloom itemler gold ile alinabiliyor mu arkadaslar? Bilgisi olan arkadaslarin aydinlatmasini rica ediyorum. İyi forumlar

Muzaffer Emre T.
1 Mayıs 2016 04:31

Heirloomları oyun içi gold ile Undercityden alabilirsin. Eksik olan parçalarıda Guild Vendorundan satın alabilirsin.

Görkem C.
2 Mayıs 2016 14:13

Undercity Rogues Quarter da bulabilirsin

Kubilay A.
5 Mayıs 2016 12:54

Heirloom itemlerini gold ile alabilirsin rahatlıkla

Sencer Ö.
5 Haziran 2016 01:39

alience tarafinda oynayanlar icin ->ironforge

horde icin -> undercity de

guardlara sorarsaniz guild vendor ve heirlom vendorlarini bulup oradan heirlom alabilirsiniz

kiyafetler 500 gold , silahlar 750 gold civarinda

level 100 karakteriniz varsa en az bir tane , yeni kascaginiz karakter icin heirlom item dizmeniz zor olmaz

heirlomlar level 100 e geldiginizde kaliteli itemler degildirler

fakat level kasarken item bulmakla ugrasmazsiniz sizinle beraber level atlarlar ve exp bonusu saglarlar

yeni baslayan oyunculara heirlom itemle oynamalarini tavsiye etmiyorum

Cihan B.
7 Haziran 2016 15:51

Alliance icin Ironforge dan ve Guild Vendor'undan normal bir itemi 500, weapon olan bir itemi 750, ve heirloomlari kullanmak icin olan maksimum level i arttirmak icin ise 100 gold ustu gerekmektedir.

kaan t.
21 Eylül 2016 14:53

Heirloom itemların tamamı gold ile alınıyor toplam 35 tane alırsanda bonus 1 mount veriyor diye biliyorum

önder ö.
29 Eylül 2016 13:50

eyv sağolun