alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
90
Her yolculuğun bir başlangıcı vardır
eray ö.
18 Şubat 2015 20:55
Warlords of Draenor’a giriş yapabilmek için Azeroth’ta Blasted Lands’de yer alan The Dark Portal’dan geçmeniz gerekiyor. Buradan geçerek alternatif zaman çizgisinde bulunan Draenor’a gidebiliyorsunuz. Kısa bir tanıtımdan sonra görevler başlıyor. İlk görevler size genel olarak yukarda bahsettiğim Ork klanlarının liderlerini tanıtmaya yönelik. Özellikle bu kısımlar, size genel olarak kimin ne olduğunu detaylı bir şekilde anlatmak için hazırlanmış. Görevler genel olarak Cataclysm’le başlayan düz görev stilinin dışına çıkma çabasının devamı olarak görülebilir. 

Blizzard, her yeni eklentide bize daha eğlenceli, daha bol sinematikli görevler sunuyor. Hatta bazı görevleri, Mists of Pandaria’yla eklenen Scenario (Senaryo) moduyla yapıyoruz. Bu şekilde oyunun hikayesine hem daha iyi adapte oluyor, hem de karakterimizi daha rahat bir şekilde içselleştirmemiz mümkün kılınıyor.

Sergen B.
20 Şubat 2015 09:55
Senaryosu Gerçekten Çok Güzel Ben Oyuna Yeni Başladım Sizde Gelin Arkadaşlar