alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
151
İşte WoW'u bitiren adam!
eray ö.
18 Şubat 2015 20:35
Dünyanın en popüler MMO'larından biri olan World of Warcraft, özellikle oyuna uzun bir süre önce eklenen başarımlarıyla da oyuncuların oynayış tarzını değiştirmişti. Bazı oyuncular sadece başarımları tamamlamak için hem PvE hem de PvP içeriği yiyip bitirmek için uğraşıyorlardı.

Görünüşe göre Razuvious-EU realm'inden Хируко isimli Human Priest, oyunun son yamasıyla birlikte eklenen tüm başarımlara sahip. Sadece herkesin yapabileceği başarımlar da değil. Sıkı durun! Bu adam sadece çok az bir yüzdelik dilimin sahip olabildiği tüm başarımlara da sahip.Öyle ki arkadaşımızda tüm koleksiyoner versiyonlarla gelen başarımlarla birlikte, bulunduğu sunucuda tüm sınıflarda ilk 90. seviyeye ulaşma başarımları da bulunuyor. Kendisi bunu, multiboxing yani aynı anda birden fazla makinada oyunu farklı hesaplarla açarak, farklı sınıftaki karakterlerinin seviyelerini 90'a kadar çıkararak başarmış. Bağlı olduğu guild de, bulundukları sunucuda 90 olmaya çalışanları öldürerek ona yardımcı olmuş.

Tüm bunları düşük nüfuslu bir PvP sunucusunda yaptığını da söyleyen Хируко, karakterini gururla sergiliyor.

Kendisine buradan Warlords of Draenor için başarılar diliyor ve ekliyoruz: "Kolaysa tek hesapla yap bunları!" (Kıskanmadık değil)
Sergen B.
20 Şubat 2015 10:01
Gerçekten Çok Çoğru Bilmeyen Arkadaşlarımız İçin Çok Güzel Bilgi Teşekkürler