alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
376
Macro nedir?
eren t.
23 Aralık 2014 13:38
Evet arkadaşlar world of warcraft dünyasında çoğu yeni başlayan arkadaşımız ne kadar çok kullanılabilir skill(yetenek) var diyerek şikayet ediyorlar,kendilerine göre haklı yanlarıda var tabiki fakat oyunu yapanlar arkadaşlar bunuda düşünmüşler ve oyuna ''Macro'' diye bir mekanik getirmişler.Macro birbirine cooldownları bağlı olmayan yeteneklerinizi tek tuş haline geitirp aynı aynda hepsini kullanmanızı sağlar.Teşekkürler iyi forumlar.
eray t.
23 Aralık 2014 14:48
duvar içi atan hackdir

Yusuf C.
23 Aralık 2014 14:53
İnternette ve başka forumlarda çok az eksik ve yanlış anlatılan makro yapımını anlatacağım öncelikle makro yapabilmeniz için X7 gamer mouse niz olması lazım başka markalarında gamer mousesi vardır ama bana göre fiyatına göre en kalitelisidir.Herkes makro makro diyo nedir bu makro?
Makro bir ve birkaç tuşun yaptığı görevi tek bir tuşa ayarlamaktır örnek sniperde makrosuz iken önce sağ klik tıklayıp nişan alıyoruz sonra sol klik tıklayıp vuruyoruz ve 2 ve 1 e basıp seri bir şekilde ateş ediyoruz ne kadar seri olabilirse artık.Gamer mouse ile bunların hepsini tek bir tuşa bağlıyoruz ve tak çok seri bir şekilde ateş ediyorsunuz ve isabetli.Gelelim anlatıma
1-) Mouse ile verilen oscar editor u kuruyoruz
2-)İstediğiniz tuş hangisi ise örnek ben sniper i 5 e kurdum tabancayı 4 e kurdum yanındaki ok işaretine tıklıyoruz
3-)Makro dosyası seç e tıklıyoruz şuan sniper makrosunu yaptığımız için Purchase awp weapons lardan birini seçiyoruz
4-)64 saniye yazan zamanı 12 saniye yapıyoruz
5-)Altta klavye gibi görünen yerin hemen yanında sağ sol orta gibi şeyler yazıyor orayı buluyoruz.
6-)Önce Sağ butona tıklıyoruz nişan aldık
7-)Sonra sol butona tıklıyoruz ateş ettik
8-)Sonra klavyedeki 3 tuşuna tıklıyoruz.Dikkat e nin üzerindeki 3 e tıklayın numeric tuşlara değil
9-)Ve 1 e tıklıyoruz
10-) Kapatıyoruz çıkarken kaydedilsinmi diye sorar evet deyin. Bazılarında çıkmaz o zaman yukardaki işaretlerin en başında yeşil posta zarfına benziyen bir şekil var tıklıyoruz ona ve kaydettik. çıkıyoruz
11-) Download the mouse diyoruz ve yaptığımız işlemler mousemize kaydediliyor.
emrecan k.
10 Ocak 2015 21:31
Yusuf C.
İnternette ve başka forumlarda çok az eksik ve yanlış anlatılan makro yapımını anlatacağım öncelikle makro yapabilmeniz için X7 gamer mouse niz olması lazım başka markalarında gamer mousesi vardır ama bana göre fiyatına göre en kalitelisidir.Herkes makro makro diyo nedir bu makro?
Makro bir ve birkaç tuşun yaptığı görevi tek bir tuşa ayarlamaktır örnek sniperde makrosuz iken önce sağ klik tıklayıp nişan alıyoruz sonra sol klik tıklayıp vuruyoruz ve 2 ve 1 e basıp seri bir şekilde ateş ediyoruz ne kadar seri olabilirse artık.Gamer mouse ile bunların hepsini tek bir tuşa bağlıyoruz ve tak çok seri bir şekilde ateş ediyorsunuz ve isabetli.Gelelim anlatıma
1-) Mouse ile verilen oscar editor u kuruyoruz
2-)İstediğiniz tuş hangisi ise örnek ben sniper i 5 e kurdum tabancayı 4 e kurdum yanındaki ok işaretine tıklıyoruz
3-)Makro dosyası seç e tıklıyoruz şuan sniper makrosunu yaptığımız için Purchase awp weapons lardan birini seçiyoruz
4-)64 saniye yazan zamanı 12 saniye yapıyoruz
5-)Altta klavye gibi görünen yerin hemen yanında sağ sol orta gibi şeyler yazıyor orayı buluyoruz.
6-)Önce Sağ butona tıklıyoruz nişan aldık
7-)Sonra sol butona tıklıyoruz ateş ettik
8-)Sonra klavyedeki 3 tuşuna tıklıyoruz.Dikkat e nin üzerindeki 3 e tıklayın numeric tuşlara değil
9-)Ve 1 e tıklıyoruz
10-) Kapatıyoruz çıkarken kaydedilsinmi diye sorar evet deyin. Bazılarında çıkmaz o zaman yukardaki işaretlerin en başında yeşil posta zarfına benziyen bir şekil var tıklıyoruz ona ve kaydettik. çıkıyoruz
11-) Download the mouse diyoruz ve yaptığımız işlemler mousemize kaydediliyor.
Usenmemissin yazmissin
NURİ S.
11 Ocak 2015 16:41
MAKRO farenin çeşitli olması demektir yani farende iki tık degil birden çok tık bulunmakta olur ve bunları bir çok özellik koya bilirsin 
Berk H.
20 Ocak 2015 22:18
bana göre fps mmofps gibi oyunlarda kullanılan oyuncuların kötü yönde kullandığı bi taktik
Buğra Y.
21 Ocak 2015 02:59
Oyun gerçekten başarılı
Sergen B.
20 Şubat 2015 11:14
Ben Hack Diye Biliyorum