alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
96
Peki ya gelecek?
eray ö.
18 Şubat 2015 21:04
Warlords of Draenor, Blizzard’ın açıkladığı rakamlara göre WoW’u eski günlerine yaklaştırdı. 10 milyon üyeye geri dönen oyun, şimdi devamlılığını çıkarmayı planladığı içerik yamalarıyla sağlamak zorunda. Özellikle Blizzard’ın “Her yıl 1 genişleme paketi” düşüncesi, görünüşe göre işe yarayacak. Kısacası eğer World of Warcraft evrenine uzaksanız, şimdi içine girmenin tam zamanı. Hem de WoD dışındaki paketin içinde önceki tüm ek paketlerin olması, bu cazibeyi arttırıyor.

Zaten WoW evreninin üyelerinden biriyseniz, eminiz çoktan oyuna dönüp 100. seviyeye ulaşmışsınızdır. 10. yılını tamamlayan bu efsaneyi tecrübe etmeden geçmeyin derim.
Sergen B.
20 Şubat 2015 09:45
Ben Başlamayı Düşünüyorum