alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
130
Sea Turtle Yakalama Rehberi
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 18:29
Öncelikle Sea Turtle adlı binekten bahsetmek istiyorum.Bu binek karada %60 hızında giden fakat yüzmede oldukça başarılı olan şirin bir binek.Oldukça rare olduğundan dolayı,yakalamasıda bi o kadar zor ve şans gerektiren bir binek.(Yani bolca zaman ve şansınızın olduğunuzdan emin olun 

Yakalamak için gerekli olan malzeme tabiki de bir olta.Çoğu kişi fishing seviyesinin yüksek olmasıyla yakalama şansıda yüksek oluyor gibi şeyler söylüyorlar bunlar tamamen yalandır.Hiçbir seviyeye gerek yoktur.Şimdi yakalama işine geçiyoruz;

Şimdi size 2 adet harita vericeğim.Bu bineği her yerde tutabilme şansınız olduğunu söyleyebilirim yani sadece şans işi ama ben kendi tuttuğum yöntemi size sunucağım.(Yaklaşık 100 tane çekişimin sonunda yakalayabildim.)

Unutmadan şunuda hatırlatayım.Bu bineği yalnızca pool yani balık havuzlarından yakayabiliyorsunuz,onlarda şu şekilde görünüyor.

Yani yalnız buralardan balık tutmanız lazım yoksa bineği yakalayamazsınız.Bu balık havuzları bittikten sonra yenileniyor korkmayın zaten verdiğim haritaları dolaşıp geri dönünce tekrar çıktığını göreceksiniz.Şimdi haritalar ;

Bu haritalarda kırmızı işaretlediğim yerlerden balık havuzları bulup oralarda havuz bitene kadar tutun.Bu iki yer Northrend kıtasında,Grizzly Hills ve Howling Fjord adı verilen yerlerdir.

Evet rehberimiz bu kadar.Herkese bol şans diliyorum,umarım şansınız boldurda hızlıca tutuverirsiniz.Cidden tatlı bir binek ve oldukça nadir olduğundan sizi tatmin edecektir.
Eğer tutarsanız lütfen bu postun altına resmini koyarsanız memnun olurum.Şimdiden herkese bol şans.

Cevap bulunamadı.