alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
143
Sesler, seslendirmeler, müzik
eray ö.
18 Şubat 2015 21:02
Warlords of Draenor bir nevi WoW için “ses” anlamında bir dönüm noktası gibi. Birçok NPC ve yaratık için sesler en baştan kaydedilmiş. Özellikle bu ek paketin ana teması “Ork” olunca, Ork’ların kadim dostları kurtlar için birçok farklı kurttan sesler kaydedilmiş. Ork sesleri için de oldukça zorlu seçmelerin ardından farklı seslendirme sanatçılarıyla birlikte kayıtlar yapılmış.
Russell Brower yine Draenor’da sahneye çıkıyor ve World of Warcraft’ın müzikal kalitesini bir adım daha yukarıya taşıyor. Hem de bu sefer o kadar fazla varyasyonda müzik var ki, kendinizi kaybedeceksiniz. Özellikle koral eserlerin kullanımıyla Brower bize, “Umarız Warcraft filminde de müzikleri kendisi yapar” dedirtiyor.Sergen B.
20 Şubat 2015 09:47
İnşallah Yaparlar