alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
127
Worl Of Warcraft Mining(Madencilik)
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 18:37
Mining mesleği dünyanın farklı yerlerinde ki değerli taşları toplamak için kullanılır.Tek başına para kazandıran bir meslektir herhangi bir mesleğin desteğine ihtiyacı yoktur.Bu meslekten toplanan taşlar asıl olarak Enginerların ve Blacksmithlerin işine yarar bu taşları onlara satabilirsiniz.

Bu mesleği edinmek için bulabilceğiniz ilk Mining Trainer dan öğrenebilirsi niz.Mesleği öğrendiğinizde Skill kitabınızda ''Find mine'' yani maden bulma skill inizin eklendiğini görebilirsiniz.Bunu açıp etrafta dolaşarak mini map inizde çıkarabileceğiniz madenleri görebiliriniz.

Bunun dısında meslekte kazıyapabilmeniz için gerekli olan Mining Pick iniz hemen yanındaki vendor dan temin edebilirsiniz.

Oyundaki madenleri bulmak için daima Find Mine butonunuz açık oalrak dolasın bir kere tıklayıp açmayı ihmal etmeyin yani,mekanları dolaştıkça yeni madenlerle karşılacaksınız.

Dünyadaki maden türlerinin bir kaçı önem ve toplanma seviyelerine göre sunlardır;Copper,Tin,Silver,Iron,Gold,Mithril,Dark Iron,Thorium vs. dir.

Bu bulduğumuz Ore (eritilmemiş) haldeki madenleri gidip Forge larda eritip bar haline getirebiliriz...

Kazım çalışmalarınız esnasında düşen elmas tarzı taşları saklamayı ihmal etmeyin genelde yüksek miktardaki fiyatlara satılabilirler...
Cevap bulunamadı.