alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
154
World of Warcraft Blood elf Tanıtım (Bilgi)
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 17:49
Blood elfOyunun bir diğer Elf ırkı olan büyü bağımlısı Blood Elfler, Lor'themar Theron adlı liderleri öncülüğünde Horde'a mensuplardır. Adları eskiden High Elfti fakat Warcraft tarihinin en büyük savaşlarından biri olan 3. Savaş esnasında kaybettikleri anısına adlarını Blood Elf olarak değiştirdiler. Ana şehirleri Silvermoon City'dir ve ırksal binekleri Hawkstrider adlı deve kuşlarıdır.

Irksal yetenekleri

  • Arcane Torrent: 8 yarda uzaklıktaki tüm düşmanlarını 2 saniyeliğine uyutur ve Mana'sının %6'sını (yada 15 Energy, Focus, Rage veya Runic Power) toplar. Oyuncu olmayan düşmanlarını 3 saniyeliğine interruptlama özelliğine de sahip bir yetenektir.
  • Arcane Affinity (pasif): Enchanting mesleğine +10 puan ekler.
  • Arcane Resistance (pasif) Arcane hasarları %1 düşürür.
Cevap bulunamadı.