alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
161
World of Warcraft Goblin Tanıtım (Bilgi)
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 17:51
GoblinHorde tarafının en cücesi Goblinler, Cata ile oyuna dahil olan yeşil vücutlu bir ırktır. Kezan'da oyuna başlayan bu küçük ırkın ana şehri Azshara adlı bölgede bulunan Bilgewater Harbor'dur.Death knight, Hunter, Mage, Priest, Rogue, Shaman, Warlock ve Warrior olabilen bu ırk'ın ana dilleri de Orc dili olan Orcish'tir.

Irksal yetenekleri

  • Rocket Jump: İleriye fırlamanızı sağlayan bir roket ateşler.
  • Rocket Barrage: Kemer roketlerinizi bir düşmana ateşler, ve X-Y ateş hasarı verir (1 level'de 24-30 arası, 80 level'de 1654-2020 arası).
  • Time is Money: Goblinlerin ünlü sözü de olan bu yetenek, atak ve cast süresini %1 artırır. Ayrıca goblinlerin ırksal binekleri olan Trike'ların arkasında Saat = $ işareti vardır (Time is Money ).
  • Best Deals Everywhere (pasif): Her faction'dan alınan itemlerde indirim sağlar (reputation indirimine ekstra olarak).
  • Pack Hobgoblin (pasif): Arkadaşınız Hobber'ı çağırarak, 1 dakikalığına banka işlevi gördürür.
  • Better Living Through Chemistry (pasif): Alchemy mesleğinize +15 puan ekler.
Mehmet Fatih A.
22 Aralık 2014 14:03
Cok Harika