alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
115
World Of Warcraft Human Tanıtım (Bilgi)
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 17:31
HumanHuman, Alliance'a bağlı olan ve şuan oyunda % olarak en fazla bulunan ırktır. Humanlar mage, paladin, priest, rogue, warlock, warrior, death knight ve hunter sınıflarında olabilirler.

Humanların lideri, ayrıca Alliance'ın da lideri olan King Varian Wrynn'dir. Irksal binekleri at olmakla birlikte, ırksal şehirleri de Alliance'ın kapital şehri olan Stormwind City'dir. Oyuna Elwynn Forest'in bir bölgesi olan Northshire Valley'de başlayıp, Elwynn Forest'te devam ederler.

Human Irksal Yetenekleri


  • The Human Spirit (pasif): Tüm humanların spirit'i diğer ırklara göre %3 fazladır.
  • Diplomacy (pasif): Humanlar diğer ırklara göre %10 daha fazla reputation kazanmaktadırlar.
  • Every Man for Himself: Karakterinizi kontrolünü kaybettiğinizde bu etkiden kurtulmanızı sağlayan bir yetenek. Halk arasında bedava trinket te denir.
  • Sword Specialization: One-handed ve Two-handed Sword taktıklarında, humanlar %1 expertise kazanmaktadırlar.
  • Mace Specialization: One-handed ve Two-handed Mace taktıklarında, Humanlar %1 expertise kazanmaktadırlar.
Cevap bulunamadı.