alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
168
World of Warcraft ORc Tanıtım (Bilgi)
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 17:44
  


Çoğu MMORPG'nin vazgeçilmezi Orc ırkı, WoW'da da var. Bu ırkın memleketi Draeneilar gibi Draenordu. Başlarından geçen onlarca olaydan sonra Azeroth'a gelerek Thrall liderliğinde Orgrimmar'ı kurdular. Şuanki liderleri Thrall'ın Deathwing'in Azeroth'a verdiği zararları düzeltmeye çalışmasından dolayı onun yerine geçen Garrosh Hellscream'dir. Kendisi Maghar türünde bir Orctur. Orcların ırksal şehirleri Horde'un da kapital şehri olan Orgrimmar'dır. Irksal binekleri kurt olmakla birlikte, oyuna Durotar'ın bir bölgesi olan Valley of Trials'te başlamaktadırlar.

Irksal yetenekleri

  • Blood Fury: Karakterin atak gücünü (seviye*4)+2 miktarda ve büyü gücünü (seviye*2)+3 miktarda artırmaktadır.
  • Hardiness (pasif): Stun efektlerinin süresini %15 düşürür.
  • Command (pasif): Death Knight, Hunter ve Warlockların petlerinin hasar verme oranlarını %2 artırır.
  • Axe Specialization (pasif): One-handed ve Two-handed Axe ayrıca Fist türündeki silahlar kullanıldığında expertise'i %1 artırır.

Cevap bulunamadı.