alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
138
World of Warcraft Undead tanıtım (Bilgi)
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 17:46
UndeadUndead Horde'a ittifak olan bir ırktır. Undead'in diğer adı Forsaken'dir (yani terkedilmiş). Çünkü kendisini bu hâle getiren (Sylvanas, eskiden bir High Elf'ti) Lich King'e karşı çıkan liderleri, Lordaeron'un zehirlenmesinden sonra Undead'e dönüşen Human'ların terk edilenlerini toplayarak bu ırkı kurmuştur. Şuan Lordaeron'un krallığının altında kurulu olan Undercity'de yaşayan Forsaken Undeadler, oyuna Tirisfal Glades'in bir bölgesi olan Deathknell'de uyanarak başlamaktadırlar.

Irksal yetenekleri

  • Will of the Forsaken: Charm, Sleep ve Fear türü etkilerden kurtulmanızı sağlar.
  • Cannibalize: Aktifleştirildiğinde ölü bir bedeni yiyerek, her 2 saniyede 1, 10 saniye boyunca canının %8 ile %9'unu doldurmasını sağlar. Sadece Undead ve Human bedenlerini yemekte işe yarar.
  • Touch of the Grave (pasif): 5.0.4 yamasıyla Underwater Breathing özelliğinin yerine eklenen bu yetenek, alınan hasarın yerine düşmana Shadow hasar vermeye ve aynı miktarda heal almaya yaramaktadır.
  • Shadow Resistance (pasif): Shadow hasarları %1 azaltır.
Cevap bulunamadı.