alexa
World of Warcraft
World Of Warcraft, Warcraft 3 ' ün devamı olarak Blizzard ' ın yaptığı online olarak oynanan MMORPG oyundur. WoW olarak da bilinir. En ucuz Wow Gold satın almak veya satış yapmak için doğru yerdesiniz. WoW Battlechest cd key satin alarak oyuna baslayabilir, Warlords of Draenor ve Legion ile upgrade edebilir, Prepaid yani Game Time alarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.
228
World of Warcraft Worgen Tanıtım (Bilgi)
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 17:39
WorgenWorgen, Cataclysm eklenti paketiyle oyuna dahil olan bir ırktır, Alliance'a bağlıdır ve liderleri Genn Greymane'dir. Irksal binekleri ve ana şehirleri yoktur. Irksal bineklerinin olmamasından dolayı kendilerini bineğe dönüştürmeye yarayan Running Wild adlı yetenekleri vardır. Ana şehirlerinin olmamasının sebebi ise Gilneas'ın Worgen (insanları k urtadama çeviren lanet) lanetiyle kaplanmasından dolayıdır. Bu lanetten kurtulup, kendilerini kontrol altına alabilen diğer Worgenlar ise Alliance'a katılarak şuanki Worgenları oluşturmaktadırlar. Liderleri ise Alliance lideri Varian Wrynn'in yanında Stormwind'de kalmaktadır.

Irksal yetenekleri

  • Darkflight: 10 saniyeliğine koşma hızınızı %40 artırır.
  • Viciousness (pasif): Critical vuruş şansınızı %1 artırır.
  • Aberration (pasif): Shadow ve Nature hasar alma oranınızı %1 düşürür.
  • Flayer (pasif): Skinning mesleğine +15 puan ekler ve deri yüzme süresini 0.5 saniye daha hızlı tamamlar.
  • Two-Forms: İnsan ve Worgen formları arasında geçis sağlar. İnsan formundayken combata girerseniz Worgen formuna otomatik geçiş yaparsınız.
  • Running Wild: Bineğe dönüşmenizi sağlar (başkası sırtınıza binemez, kendinize özel ).
Cevap bulunamadı.